menu

Legia Warszawa. Brighton & Hove Albion chce powrotu Michała Karbownika. Legia straci 19-latka już teraz?

12 stycznia, 18:20 | Piotr Szymański

Legia Warszawa w zimowym oknie transferowym uszczupliła kadrę pierwszego zespołu o pięciu zawodników. Ale to może nie być koniec, bo Brighton & Hove Albion chce skrócić wypożyczenie Michała Karbownika.

Brighton & Hove Albion chce powrotu Michała Karbownika
fot. adam jankowski / polska press
Brighton & Hove Albion chce powrotu Michała Karbownika
fot. adam jankowski / polska press
29.08.2020 warszawa legia warszawa - jagiellonia bialystok n/z michal karbownik fot. adam jankowski / polska press
fot. brak
01.09.2019 warszawa mecz ekstraklasy pomiedzy legia warszawa a rakow czestochowa rozegrany na stadionie legii w warszawie nz - jakub apolinarski michal karbownik fot.bartek syta
fot. Bartek Syta
07.07.2020 krakow, puchar polski, mecz cracovia krakow - legia warszawa nz michal karbownik, mateusz wdowiak, fot. andrzej banas / polska press
fot. brak
07.07.2020 krakow, puchar polski, mecz cracovia krakow - legia warszawa nz michal karbownik, reafael lopez, fot. andrzej banas / polska press
fot. brak
18.10.2020 warszawa legia warszawa - zaglebie lublin n/z michal karbownik fot. adam jankowski / polska press
fot. brak
14.10.2020 wroclaw liga narodow polska bosnia i hercegowina n/z michal karbownik pilka nozna stadion miejski we wroclawiu reprezentacja kadra polski gazeta wroclawska pawel relikowski / polskapress
fot. Pawel Relikowski / Polskapress
1 / 8

Michał Karbownik odejdzie zimą z Legii Warszawa?


Serwis Legia.net informuje, że Brighton & Hove Albion chce skrócić wypożyczenie Michała Karbownika do Legii Warszawa. 19-latek na początku października został sprzedany za 5,5 mln euro i od razu z powrotem wypożyczony do zespołu mistrza Polski.

Okazuje się, że Brighton chce zastosować podobny manewr, co przy Jakubie Moderze i ściągnąć swojego zawodnika już teraz. Przy czym nie do siebie, a na kolejne wypożyczenie. Tym razem do Anderlechtu Bruksela.

Władze Legii i menedżer piłkarza Mariusz Piekarski mają robić wszystko, by udało się zatrzymać Karbownika do końca sezonu 2020/21.

Pięciu piłkarzy odeszło już z Legii Warszawa


W ostatnich tygodniach zespołem mistrza Polski pożegnało się już pięciu graczy. Rozwiązano kontrakty Williama Remy'ego i Vamary Sanogo, Paweł Stolarski odszedł do Pogoni Szczecin, umowa Domagoja Antolicia wygasła, a Maciej Rosołek powędrował na wypożyczenie do Arki Gdynia.

- Okienko transferowe jest długie i ciężko jest cokolwiek zaplanować. Nie jesteśmy przecież jedynym klubem, który porusza się wokół piłkarzy. Chcielibyśmy, żeby ci zawodnicy dołączali do nas jak najszybciej, ale zaczęliśmy dopiero okienko transferowe w Europie i dużo może się jeszcze na rynku zmienić. Zakładamy przede wszystkim jakość piłkarza, który do nas dołączy, a na razie jesteśmy cierpliwi. Na tę chwilę bierzemy pod uwagę trzy nazwiska, ale zobaczymy jak dalej potoczy się sytuacja - mówi dyrektor sportowy Wojskowych Radosław Kucharski.

źródło: Legia.net


Polecamy