Znamy decyzję Komisji Ligi w sprawie przerwanego meczu Lech Poznań - Legia Warszawa

20 maja 2018, 21:48 | LEM

Jest już znana decyzja Komisji Ligi w sprawie przerwanego meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Przyznano, że walkower na korzyść Legii. Kolejorz zapowiedział, że nie będzie się odwoływał. A to oznacza, że Legia Warszawa jest już oficjalnie mistrzem Polski

Jest już znana decyzja Komisji Ligi w sprawie przerwanego meczu Lech Poznań - Legia Warszawa
1 / 19

Obradująca w trybie pilnym Komisja Ligi podjęła decyzję o weryfikacji wyniku meczu 37. kolejki Lech Poznań – Legia Warszawa jako walkower na korzyść drużyny gości.

Decyzja taka została podjęta z powodu przerwania meczu na skutek zachowania kibiców drużyny gospodarzy. W związku z deklaracją Lecha Poznań, że nie będzie składać odwołania od tej decyzji, rozstrzygnięcie meczu i decyzja o przyznaniu 3 punktów Legii Warszawa staje się wykonalna.

Na skutek tej decyzji Legia Warszawa ma 70 punktów i zapewniony tytuł mistrza Polski. Lech Poznań ma 60 punktów i trzecie miejsce na podium.