menu

Lech Poznań. Adam Nawałka przedstawił osiemnastkę na Zagłębie Lubin. Nie ma Roberta Gumnego, jest Timur Żamaletdinow

8 lutego 2019, 17:35 | JCZ

Lech Poznań. Rzadką praktykę zastosował Adam Nawałka. Trener "Kolejorza" zezwolił bowiem na długo przed wymaganym czasem na upublicznienie nazwisk piłkarzy, którzy znaleźli się w osiemnastce na mecz. Dzięki temu wiemy, że szansę na debiut z Zagłębiem Lubin ma dziś Timur Żamaletdinow, a nie Juliusz Letniowski.

Darko Jevtić obchodzi dziś 26 urodziny
fot. Waldemar Wylegalski
13.08.2018 warszawa przedstawienie npwego trenera klubu pilkarskiego legia warszawa ricardo sa pinto nz ricardo sa pinto fot marek szawdyn/polska press
fot. brak
13.08.2018 warszawa przedstawienie npwego trenera klubu pilkarskiego legia warszawa ricardo sa pinto nz ricardo sa pinto fot marek szawdyn/polska press
fot. brak
1 / 3

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE


Do kadry nie załapał się przeziębiony Piotr Tomasik i kontuzjowany Robert Gumny. Decyzją trenera w spotkaniu nie zobaczymy też m.in. Juliusza Letniowskiego, Mihaia Raduta, Dimitriosa Goutasa czy Tomasza Cywki. Wszyscy czterej zasiądą na trybunach przy Bułgarskiej.

Wygląda na to, że wyjściowy skład nie będzie specjalnie odbiegać od tego, w jakim Lech wybiegł na ostatni grudniowy mecz z Wisłą Kraków (1:0). Zamiast Gumnego na prawej obronie zagra najprawdopodobniej Marcin Wasielewski. Zagadką tak naprawdę pozostaje to czy partnerem Nikoli Vujadinovicia na środku będzie Thomas Rogne, czy jednak Rafał Janicki.

Przypuszczalny skład Lecha na Zagłębie: Burić - Wasielewski, Rogne (Janicki?), Vujadinović, Kostewycz - Makuszewski, Trałka, Tiba, Amaral, Jóźwiak - Gytkjaer.

Kadra Lecha na mecz z Zagłębiem:
Bramkarze: Jasmin Burić, Matus Putnocky
Obrońcy: Vernon De Marco, Thomas Rogne, Nikola Vujadinović, Wołodymyr Kostewycz, Rafał Janicki, Marcin Wasielewski
Pomocnicy: Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Darko Jevtić, Maciej Makuszewski, Pedro Tiba, Kamil Jóźwiak, Tymoteusz Klupś.
Napastnicy: Christian Gytkjaer, Joao Amaral, Timur Żamaletdinow.

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Najwyższe transfery polskich piłkarzy w historii [TOP 10]

[xlink]0f2d3b17-65b9-65b5-02d9-4221e4de5695,b03573f3-b17d-7655-29b7-c1a1ebae9c61[/xlink]


Polecamy