Kosta Runjaić, trener Pogoni Szczecin: -Nikt nie zasłużył na zwycięstwo

16 września 2018, 18:42 | dor

Pogoń Szczecin zremisowała z Koroną Kielce w meczu Lotto Ekstraklasy 1:1. Oto co po spotkaniu powiedział Kosta Runjaić, trener Pogoni.

- Z pewnością nie możemy być zadowoleni zarówno z wyniku, jak i gry - powiedział po meczu Kosta Runjaić, trener Pogoni.

-Nie możemy być zadowoleni zarówno z wyniku, jak i gry. W pierwszej połowie walka była wyrównana, ale szybko objęliśmy prowadzenie. Oczekiwałem więcej pewności siebie u drużyny, która gra u siebie. W przerwie mówiliśmy sobie, że dalej podejmiemy walkę i pokażemy, że dobrze gramy w piłkę. Nie było jednak tego widać. Wszyscy widzieli, jak doszło do tego rzutu rożnego. Taki błąd nie może się zdarzyć w ekstraklasie. Nie ma znaczenia, czy jest to młody, czy doświadczony zawodnik. Wszyscy powołani do osiemnastki meczowej mają obowiązek pokazywać coś na boisku. Na szczęście nasz przeciwnik nie był w najwyższej formie. Ten mecz nie zasłużył na żadnego zwycięzcę.