menu

Klasyczny Sa Pinto, czyli Legia znów nie zasłużyła na porażkę (według Portugalczyka)

14 marca, 19:00 | Tomasz Dębek

LEGIA WARSZAWA ŚLĄSK WROCŁAW ONLINE NA ŻYWO STREAM TRANSMISJA LIVE GDZIE OGLĄDAĆ? W środę Legia doznała trzeciej porażki w tym roku. 1:2 z Rakowem Częstochowa oznacza koniec marzeń Wojskowych o obronie Pucharu Polski i dublecie. W sobotę drużyna Sa Pinto podejmie Śląsk.

Ricardo Sa Pinto
Ricardo Sa Pinto
fot. Bartek Syta

Raków w meczach o stawkę nie zaznał smaku porażki od 3 sierpnia ubiegłego roku. Niewielu spodziewało się jednak, że lider I ligi przedłuży znakomitą serię o 24. spotkanie. Rywalem drużyny Marka Papszuna była w końcu Legia, aktualny mistrz Polski i obrońca Pucharu.

[url="https://polskatimes.pl/dominik-nagy-wcale-nie-jestem-arogantem-zyskuje-przy-blizszym-poznaniu-wywiad/ar/13710545" title=""]>> DOMINIK NAGY: WCALE NIE JESTEM AROGANTEM. ZYSKUJĘ PRZY BLIŻSZYM POZNANIU [WYWIAD] WIECZNE DERBY BELGRADU JAK WEHIKUŁ CZASU DO LAT 90. [RELACJA, ZDJĘCIA] ANDRE MARTINS: SKORZYSTAŁEM NA RADACH CRISTIANO RONALDO [WYWIAD] TO BĘDĄ GWIAZDY EKSTRAKLASY? TOP 10 NOWYCH ZAWODNIKÓW W NASZEJ LIDZE SEKSOWNA DZIENNIKARKA SPORTOWA ROZEBRAŁA SIĘ, BY POMÓC ZWIERZĘTOM [ZDJĘCIA]


Polecamy