menu

Kamil Grosicki: Skorża? Pogoń Szczecin zrobiła dobry ruch [wideo]

21 czerwca 2017, 21:24 | Maurycy Brzykcy

- Teraz jestem na wakacjach, więc nie myślę o transferze - odpowiedział wychowanek Pogoni, zapytany o możliwość zmiany klubu. - Mam trochę zaległości do nadrobienia w Football Arenie.


fot. Andrzej Szkocki

fot. Andrzej Szkocki

fot. Andrzej Szkocki
1 / 3

Grosicki grał ostatnio dla angielskiego Hull. Spadł z nim z ekstraklasy i pewnie chciałby dalej grać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

- Chcę odpocząć psychicznie po tym spadku - dodał Grosicki. Reprezentant Polski jest współwłaścicielem Football Areny. - Coraz więcej dzieci chce z nami trenować, a my się chcemy rozwijać - zaznacza wychowanek Pogoni. - Jesteśmy po ciekawych rozmowach z prezydentem Szczecina i zapowiada się na to, że szykuje się tu ciekawy projekt.

Grosicki po sezonie na wakacje wybrał się z małżonką oraz przyjaciółmi, także z kadry. Na brak zajęć nie może narzekać. Zewsząd i niemal wszędzie otaczany jest przez fanów. Jednak wciąż popularność go nie męczy.

- To jest bardzo miłe, kiedy ma się kibiców - przyznaje Kamil Grosicki. - Dziś jest intensywny dzień, ale z przyjemnością do tego podchodzę. W piłkę gra się właśnie dla kibiców, dla dzieci, dla tych uśmiechów.

Reprezentacja Polski, w której Grosicki jest pewnym punktem, jest liderem grupy w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji.

- Jeszcze nic nie zdobyliśmy, ale zyskaliśmy szacunek kibiców - mówi Grosicki. - Fani nas kochają, chcą nas oglądać, mamy dobre wyniki. Liczę, że przyjdzie czas, by coś zdobyć, bo kibice na to zasługują.

„TurboGrosik” interesuje się także Pogonią.

- Zatrudnienie Macieja Skorży to bardzo dobry ruch - zaznacza Kamil. - Z tego, co słyszę, sporo piłkarzy chce tu grać. Mam nadzieję, że Pogoń wreszcie odpali, bo europejskie puchary też fajnie jakby tu wróciły. Najważniejsze, by rozpoczęła się już budowa nowego stadionu. Mizernie wyglądamy porównując nasz obiekt nawet do tych mniejszych w Kielcach czy Lubinie.

Zobacz także: Kamil Grosicki w Szczecinie spotkał się z przedszkolakami [zdjęcia, wideo]


[reklama]

Polecamy na gs24.pl:


Follow @gs24_pl

Gs24.pl