menu

Jerome Boateng rozstał się z Kasią Lenhardt. Piłkarz Bayernu spotykał się z polską modelką od zeszłego roku

4 lutego, 08:43 | Press Focus/x-news

Jerome Boateng rozstał się z Kasią Lenhardt. Zawodnik Bayernu Monachium spotykał się z modelką od zeszłego roku. Wspólne zdjęcia pary w ostatnich miesiącach pojawiały się na Instagramie finalistki niemieckiego "Top Model". Teraz wyszło na jaw, że związek piłkarza z 25-latką dobiegł końca.


fot.

„Szkoda, ale dla mnie i mojej rodziny to jedyna słuszna decyzja. Musiałem zrobić ten krok” - napisał Boateng w relacji na Instagramie.
„Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem. Zwłaszcza moją byłą dziewczynę Rebeccę i nasze dzieci” - dodał obrońca Bawarczyków.

Matką dzieci piłkarza jest Rebecca Silvera, która zarzucała Polce, że odbiła jej partnera. „Mężczyzna musi wziąć na siebie odpowiedzialność i działać w imieniu rodziny i ja to teraz robię” - zakończył Boateng.

Polska modelka nie pozostała dłużna i zarzuciła piłkarzowi niewierność. "Zakończyłam związek z powodu wszystkich jego kłamstw i ciągłej niewierności" - napisała. Kasia Lenhardt od kilku lat robi karierę w Niemczech. Występowała w programach telewizyjnych, takich jak "Germany’s Next Topmodel".