Liga angielska. Kamil Grosicki znów efektownie strzelił dla Hull City

14 września 2019, 18:40 | DW

Championship. Kamil Grosicki znów pokonał bramkarza rywali z rzutu wolnego! Tym razem Hull City podejmowało Wigan Athletic, a polski skrzydłowy, strzałem z ostrego kąta, zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu w tym spotkaniu. Tygrysy ostatecznie zremisowały 2:2.

Kamil Grosicki znów efektownie strzelił dla Hull City

Kamil Grosicki znów skuteczny z rzutu wolnego

Hull City ma problem z wygrywaniem od 10 sierpnia. W tę sobotę również nie mogło się przełamać, ale z kiepskiej skuteczności i słabej gry w obronie wyłania się Kamil Grosicki, który zawsze zapewni swojej drużynie choćby punkt. Tak było w meczu z Wigan Athletic. Gospodarze stracili gola już 8. minucie po golu Cheyenne'a Dunkleya, ale w 20. minucie było już 2:1 dla Tygrysów.

Pięknego gola strzelił Kamil Grosicki. Tym razem podszedł do ustawionej przed narożnikiem pola karnego piłki i zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę. Polak wycelował idealnie, bo trafił w okienko bramki rywali. Dla skrzydłowego to już trzecie trafienie w tym sezonie. Aktualnie jest drugim najskuteczniejszym strzelcem w swoim zespole.
Kamil Grosicki drugi raz z rzędu, z bramką z rzutu wolnego, wybornej urody. [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8F[/unicode_pictographs]CC: @BorekMati, @Polsport, @KoltonRoman, @K_Stanowski #WeszloFMpic.twitter.com/YliFKS9AID— Tomasz Szczygieł [unicode_pictographs]%F0%9F%93%A1[/unicode_pictographs] (@TomekSzczygiel) September 14, 2019

Hull City - Wigan Athletic 2:2 (2:1)

Bramki: Jarrod Bowen 10', Kamil Grosicki 20' - Chey Dunkley 8', Joe Gelhardt 76'

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Więcej o POLAKACH ZA GRANICĄ

[xlink]17e05ae9-51a5-06a7-3b64-0aa5d8d3f547,84fac827-3f22-077f-dec1-2cb46dc4cc3e[/xlink]