Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

18 lipca 2020, 12:32 | DW

Górnik - Zagłębie ONLINE. W ostatniej kolejce tego sezonu PKO Ekstraklasy zabrzanie podejmą na własnym stadionie Zagłębie Lubin. Podopieczni trenera Marcina Brosza mają dwa punkty przewagi nad drugą w tabeli grupy spadkowej Wisły Płock. Mogą więc potwierdzić dobrą formę na ostatniej prostej tej edycji i zostać mistrzami grupy spadkowej. Zagłębie na to szans już nie ma, ale znacznie lepiej będzie wyglądać, gdy wyprzedzi kogoś więcej niż spadkowiczów i najsłabszą od lat Wisłą Kraków. Górnik - Zagłębie NA ŻYWO.

Górnik - Zagłębie ONLINE

Zarówno Górnik Zabrze jak i Zagłębie Lubin są ostatnio bezkompromisowe. W ostatnich pięciu meczach wygrały po trzy razy. Miedziowi w ostatniej kolejce efektownie pokonali Wisłę Kraków 3:1. Choć to Biała Gwiazda wyszła na prowadzenie już w 9. minucie, podopieczni Martina Seveli zagrali bardzo skutecznie, jeszcze do przerwy wychodząc na prowadzenie. Świetne zawody zagrał Filip Starzyński który do trafienia w pierwszej połowie dołożył asystę po zmianie stron.

Górnik - Zagłębie LIVE. Górnicy w 36. kolejce pojechali do Gdyni, gdzie po fenomenalnym strzale Michała Koja wyszli na prowadzenie. Po przerwie wyrównał Marcus Da Silva, ale w ostatnich minutach Alassana Manneh znalazł się w kluczowym miejscu i zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

Oglądaj mecz Górnik - Zagłębie na żywo online w Player.pl >>>;nf

W Zabrzu chcą na koniec zająć 9. miejsce, czyli zostać mistrzem grupy spadkowej. Cel jest bliski, bo Górnik przed ostatnią kolejką zajmuje właśnie tę pozycję w tabeli i ma 2 punkty przewagi nad Wisłą Płock oraz 3 nad Rakowem Częstochowa oraz swoim sobotnim rywalem, Zagłębiem. Dzień przed meczem Górnik Zabrze ogłosił, że w następnym sezonie w barwach tego klubu nie będą już grali Igor Angulo, Szymon Matuszek, Kamil Zapolnik i David Kopacz. Trzem pierwszym 31 lipca kończą się kontrakty, a Kopacz wraca po okresie wypożyczenia do VfB Stuttgart. Matuszek to kapitan Górnika, a Angulo zakładał opaskę, gdy na boisku nie było Matuszka. Bask był królem strzelców I ligi i Ekstraklasy. W obecnym sezonie zdobył już 16 bramek.

Górnik - Zagłębie STREAM. Zagłębie grało w Zabrzu w 2. kolejce, 26 lipca i przegrało 0:1. Bramkę zdobył wtedy Jesus Jimenez w 73. minucie. Tamten mecz obejrzało aż 17.067 widzów. W sobotę może być ich maksymalnie 4562. W 17. kolejce, 29 listopada, Zagłębie wzięło rewanż, wygrywając w Lubinie 2:0 po bramkach Damjana Bohara i Bartosza Białka.

Górnik - Zagłębie TRANSMISJA

Spotkanie Górnik - Zagłębie rozpocznie się w sobotę 18 lipca o godz. 17:30. Wszystkie cztery mecze grupy spadkowej będą rozgrywane w tym samym czasie. Transmisja tego spotkania w Canal+ Family. Stream online dostępny jest pod adresem: canalplus.com, ncplusgo.pl i player.pl. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.