Fortuna 1 Liga. GKS Tychy poszedł za ciosem. Pierwsza wygrana w delegacji

17 listopada 2018, 17:51 | JCZ

Fortuna 1 Liga. Niewiele działo się na stadionie w Głogowie. W meczu 19. kolejki Chrobry przegrał z GKS-em Tychy 0:1 (0:0). Zadecydowała bramka Daniela Tanżyny z 74 minuty.

Daniel Tanżyna z czwartą bramką w sezonie

Chrobremu w ogóle nie kleiła się dziś gra. Już po godzinie trener Grzegorz Niciński zdecydował się wykorzystać limit zmian. Szansę dostali Michał Borecki, Serhij Napołow i Konrad Kaczmarek, ale oni również nie potrafili pokonać Konrada Jałochy.

O wygranej tyszan przesądziła sytuacja z 74 minuty kiedy dośrodkowanie Dawida Abramowicza, przedłużone przez Jakuba Vojtusa, zamknął Daniel Tanżyna. Dla Chrobrego to szósty ligowy mecz z rzędu bez wygranej (dwa remisy, cztery porażki). GKS wygrał natomiast drugi raz z rzędu, ale dopiero po raz pierwszy w sezonie na obcym terenie.

W tabeli GKS dogonił Chrobrego. Obie drużyny mają po 23 punkty.

Piłkarz meczu: Mateusz Abramowicz
Atrakcyjność meczu: 4/10

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Na wodzie i na dachu galerii handlowej. TOP 10 dziwacznych stadionów

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/9b2e426c-a77b-b6e1-bdb3-57d86140f24c,3522e9d0-6464-fbf0-0cce-ca4bfee252e1,embed.html[/wideo_iframe]