Liga włoska. Szczęsny nawet nie drgnął przy straconym golu. Benevento postraszyło Juve

5 listopada 2017, 18:18 | psz

Liga włoska. Juventus Turyn zdobył dwie bramki po przerwie i uchronił się od kompromitacji z Benevento. Goście za sprawą Amato Cicirettiego objęli sensacyjne prowadzenie w pierwszej połowie. Przy uderzeniu z rzutu wolnego nawet nie drgnął stojący między słupkami Wojciech Szczęsny. A przypomnijmy, że dzisiejsi goście w 11 ostatnich meczach Serie A w tym sezonie nie zdobyli nawet punktu.

W taki sposób Amato Ciciretti pokonał Wojciecha Szczęsnego

Wojciech Szczęsny rozegrał całe spotkanie. Strzał z rzutu wolnego był jedynym celnym uderzeniem ekipy Benevento. Przewaga Juventusu była niepodważalna. Mistrz Włoch miał blisko 70 procent posiadania piłki i oddał osiem strzałów w światło bramki beniaminka.

Juventus Turyn - Benevento Calcio 2:1 (0:1)

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/1c0a3fa6-525a-8d65-836c-3e1b8bc35836,c14d935b-30ad-5e9a-9315-ce4758a19530,embed.html[/wideo_iframe]

Samochody "Lewego". Czym jeździ polski snajper?