Gol Thiago Cionka w Serie B [WIDEO]

9 września 2017, 19:05 | Marcin Trzyna

Thiago Cionek zdobył gola w meczu Palermo - Empoli. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 10. minucie spotkania, które ostatecznie zakończyło się remisem 3:3.

Thiago Cionek

Palermo świetnie rozpoczęło sobotnie starcie z Empoli, bo już po kwadransie gospodarze prowadzili z Empoli 2:0. W 10. minucie na listę strzelców wpisał się Thiago Cionek, a cztery minuty później gola na 2:0 zdobył Igor Coronado. W 23. minucie kontaktowego gola dla Empoli zdobył Lorenco Simić. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 3:3, a wyrównujące trafienie goście zanotowali w 90. minucie, gdy Francesco Caputo wykorzystał rzut karny.

Thiago Cionek w barwach Palermo rozegrał pełne 90 minut. W 58. minucie na boisku zameldował się Radosław Murawski, natomiast Paweł Dawidowicz i Przemysław Szymiński całe spotkanie spędzili na ławce "Rosanero".

Palermo - Empoli 3:3 (2:1)

Bramki: Thiago Cionek 10, Igor Coronado 14, Eddy Gnahoré 77 - Lorenco Simić 23, Francesco Caputo 54, 90 (rzut karny)

GOL THIAGO CIONKA:
<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="pl"><p lang="pl" dir="ltr">Palermo do przerwy prowadzi z Empoli 2:1. Bramkę na 1:0 zdobył Thiago Cionek. Dawidowicz, Szymiński i Murawski na ławce <a href="https://twitter.com/hashtag/Polacyzagranic%C4%85?src=hash">#Polacyzagranicą</a> <a href="https://t.co/8vwfNH29hQ">pic.twitter.com/8vwfNH29hQ</a></p>&mdash; Marcin Trzyna (@MarcinTrzyna) <a href="https://twitter.com/MarcinTrzyna/status/906517279256571904">9 września 2017</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/0708160e-c91a-50af-cfb5-8c77972e8c41,5fd32e20-1d26-b7dc-fd69-c471d5a5f16b,embed.html[/wideo_iframe]