Czyste konto Wojciecha Szczęsnego w debiucie w Juventusie

9 września 2017, 19:48 | DW

Juventus Turyn wygrał z Chievo Werona 3:0. Po raz pierwszy w barwach "Starej Damy" wystąpił Wojciech Szczęsny, który kilkakrotnie był zmuszony do interwencji, ale ostatecznie zachował czyste konto. Na boisku nie pojawili się natomiast Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński, którzy całe spotkanie przesiedzieli na ławce rezerwowych. Najlepszym zawodnikiem meczu bez wątpienia był Paulo Dybala. Argentyńczyk pojawił się w przerwie i udowodnił, że dla włoskiego klubu jest bezcenny.

Wojciech Szczęsny zachował czyste konto w debiucie. W 26. minucie uchronił swój zespół od utraty bramki - znakomicie wybronił niski strzał z rzutu wolnego.

Piękna obrona Wojciecha Szczęsnego:
Beautifully worked free kick by Chievo, #Szczesny with a big time save filling in for #Buffon today. #JuveChievo pic.twitter.com/iIdT1dSOFP— Lega Serie A (@SerieAchannel) 9 września 2017

Atrakcyjność meczu: 6/10
Piłkarz meczu: Paulo Dybala

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/aeec4d01-e3a4-fa07-06b6-879a3edc1926,0bb87111-1caa-46ca-0f5c-57da820b443c,embed.html[/wideo_iframe]