Napoli wygrywa z Juventusem rzutem na taśmę! Grali Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński

22 kwietnia 2018, 22:49 | Filip Bares

Nadzieje Napoli na mistrzostwo Włoch wzrosły po niedzielnym zwycięstwie nad Juventusem 1:0

Podopieczni Maurizio Sarriego przystąpili do meczu z czteropunktową stratą do pierwszego w tabeli Juventusu. W Turynie cały sezon Napoli wisiał na włosku.

Stara Dama wyszła na to spotkanie z nastawieniem by nie przegrać meczu. Przez całe spotkanie podopieczni Massimiliano Allegriego nie oddali nawet jednego celnego strzału i mieli tylko 40% posiadania piłki.

Wszystko układało się po ich myśli do 90 minuty. Wtedy stoper gości Kalidou Koulibaly zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę i dał nadzieję swojemu klubowi na przerwanie dominacji Juventusu w Serie A.

W meczu na szczycie we Włoszech zagrali również Polacy. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński weszli na boisko w drugiej połowie. W Juventusie cały mecz z ławki rezerwowych obejrzał Wojciech Szczęsny.