Liga włoska. Napoli wygrało z Juventusem w hicie! Decydujący gol w ostatniej minucie, Polacy weszli z ławki

22 kwietnia 2018, 22:50 | psz

Liga włoska. W niedzielnym hicie Serie A górą Napoli, które pokonało na wyjeździe Juventus Turyn (1:0). Po przerwie na placu gry pojawili się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, a zwycięskiego gola strzelił w ostatniej minucie Kalidou Koulibaly. Końcówca sezonu we Włoszech zapowiada się pasjonująco.

Kalidou Koulibaly zdobył arcyważną bramkę dla Napoli

Po ponad godzinie gry na boisku zameldowali się Polacy z Napoli - najpierw wszedł Arkadiusz Milik, a kilka minut później Piotr Zieliński. Całe spotkanie na ławce Juve przesiedział z kolei Wojciech Szczęsny.

Dzięki dzisiejszej wygranej, Napoli zbliżyło się w tabeli do Starej Damej na jeden punkt. Do końca sezonu w Serie A zostały jeszcze cztery kolejki.

Tak padła zwycięska bramka dla Napoli:
SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? #włoskarobota [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AE[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B9[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/qH8oaThaVd— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 22 kwietnia 2018

Juventus Turyn - SSC Napoli 0:1 (0:0)

Bramka:
0:1 - Kalidou Koulibaly 90'

Juventus: Gianluigi Buffon - Benedikt Hoewedes, Medhi Benatia, Giorgio Chiellini (11' Stephan Lichtsteiner), Kwadwo Asamoah - Sami Khedira, Miralem Pjanić, Blaise Matuidi - Douglas Costa (71' Mario Mandzukić), Gonzalo Higuain, Paulo Dybala (46' Juan Cuadrado)

Napoli: Pepe Reina - Elseid Hysaj, Raul Albiol, Kalidou Koulibaly, Mario Rui - Allan (80' Marko Rog), Jorginho, Marek Hamsik (67' Piotr Zieliński) - Jose Callejon, Dries Mertens (61' Arkadiusz Milik), Lorenzo Insigne

Żółte kartki: Benatia, Asamoah, Pjanić (Juventus) - Albiol (Napoli)

Sędzia: Gianluca Rocchi

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Wszystko o Regionalnym Pucharze Polski - newsy, ciekawostki, wyniki i tabele![wideo_iframe]//get.x-link.pl/15a6f2cf-0afb-47e3-350c-d52474829bc4,dae6f971-45ca-f977-62e1-64557e0eecfe,embed.html[/wideo_iframe]

Domy gwiazd futbolu. Jak mieszkają Messi, Ronaldo i "Lewy"?