Liga włoska. Napoli triumfuje w Rzymie. Zieliński wszedł z ławki

14 października 2017, 22:41 | PI

Napoli wygrało szlagierowe spotkanie z AS Romą. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 20. minucie Lorenzo Insigne. Zwycięstwo pozwoliło drużynie z Neapolu umocnić się na prowadzeniu w Serie A. Piotr Zieliński pojawił się na boisku w 73. minucie, a Łukasz Skorupski przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

AS Roma - Napoli 0:1

0:1 Insigne (20)

Roma: Alisson - Kolarov, Jesus, Manolas (59. Fazio), Peres - Pellegrini (78. Gerson), De Rossi, Nainggolan - Perotti, Dżeko, Florenzi (71. Under)

Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Allan, Jorginho (73. Diawara), Hamsik (72. Zieliński) - Callejon (82. Rog), Mertens, Insigne

Żółte kartki: De Rossi, Fazio - Jorginho, Ghoulam

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/fcf36c5d-1aa0-0a67-7dac-d46ab61f75b4,2db6462f-c8db-9ac9-b1a2-bbaa29430789,embed.html[/wideo_iframe]