Liga włoska. Arkadiusz Milik uratował Napoli. Fenomenalny gol z rzutu wolnego [WIDEO]

16 grudnia 2018, 20:05 | red

Liga włoska. Arkadiusz Milik nie zatrzymuje się w Serie A. To jego trafienie przesądziło o wygranej Napoli z Cagliari (1:0). Radość jest tym większa, że piłkę skierował w 91 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego. Zobaczcie, jak to uczynił.

W meczu 16. kolejki Serie A Cagliari podejmowało u siebie drugie w tabeli Napoli. Trener gości Carlo Ancelotti postawił na polski duet Arkadiusz Milik - Piotr Zieliński już od pierwszej minuty.

Wicemistrzowie Włoch dominowali przez całe spotkanie, ale bezskutecznie. Ancelotti był zmuszony by po kolei wprowadzać swoje ofensywne gwiazdy - Jose Callejona, Lorenzo Insigne i Driesa Mertensa. Nic jednak nie pomagało.

W doliczonym czasie gry sędzia podytkował rzut wolny dla Napoli, tuż przed polem karnym Cagliari, a ciężar na swoje barki wziął nie kto inny jak Milik i fantastycznym strzałem dał Napoli trzy punkty.

To ósma bramka Arkadiusza Milika w tym sezonie. Więcej z Polaków ma jeden Krzysztof Piątek (11) - lider klasyfikacji.

Cagliari - Napoli 0:1 (0:0)

Bramka: Arkadiusz Milik 91'
Żółte kartki: Padoin, Sau - Maksimović, Insigne
Sędzia: Daniele Doveri

Napoli: Ospina - Malcuit (80' Callejon), Maksimović, Koulibaly, Ghoulam - Allan, Diawara (62' Mertens), Ounas (71' Insigne), Ruiz, Zieliński - Milik.

Bramka Arkadiusza Milika w meczu z Cagliari:

MILIK! [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] ZNÓW TO ZROBIŁ! Polak po raz kolejny ratuje zwycięstwo dla SSC Napoli w tym sezonie Serie A TIM. Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego! pic.twitter.com/oQtnydNdrj— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 16 grudnia 2018

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

[xlink]1a234b7d-0c5f-6c4a-c682-c13bb4414d09,3beb7ee5-70f2-448f-11e8-1ec3ca56ccdb[/xlink]