menu

Paweł Bochniewicz wychowanek Wisłoki Dębica może trafić do Legii Warszawa. Mistrzowie Polski rozważają jego wypożyczenie z Udinese

9 stycznia, 12:15 | Kuba Zegarliński

Według transferowych pogłosek Paweł Bochniewicz jest jednym z celów transferowych Legii Warszawa. Mistrzowie Polski chcieliby wypożyczyć młodego zawodnika z włoskiego Udinese.

Paweł Bochniewicz (z lewej) znalazł się na celowniku Legii Warszawa
Paweł Bochniewicz (z lewej) znalazł się na celowniku Legii Warszawa
fot. Udinese.it

Ewentualne wypożyczenie Bochniewicza do Legii uzależnione jest od tego czy stołeczny klub opuści Michał Pazdan. Środkowy obrońca reprezentacji Polski jest ponoć zdeterminowany, by w tym okienku transferowym zmienić otoczenie i odejść do zagranicznego klubu.

„Legia Warszawa jest zainteresowana wypożyczeniem Pawła Bochniewicza z Udinese Calcio. Po sfinalizowaniu odejścia Michała Pazdana (zaawansowane rozmowy z Bordeaux) młodzieżowy reprezentant miałby trafić na wypożyczenie z opcją wykupu” - napisał na twitterze użytkownik Jankax89, który znany jest z dobrych informacji transferowych. Kilka dni temu jako pierwszy poinformował o powrocie Andrei Prokicia do Stali Mielec.

W tym sezonie Paweł Bochniewicz zaliczył dwa występy w Pucharze Włoch w tym 90 minut w meczu przeciwko Napoli. W Serie A wciąż czeka na debiut.

Zobacz także: Magazyn Sportowy Stadion. Łukasz Różański o boksie