Mecz Bologna - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

10 września 2017, 10:58 | Mateusz Wojciechowski

Mecz Bologna - Napoli ONLINE. Na zakończenie trzeciej kolejki Serie A piłkarze Napoli zagrają wyjazdowy mecz z Bologną. Faworytem jest zespół z Neapolu, który jest po dwóch pierwszych kolejkach bezbłędny. Gospodarze również nie zaznali jeszcze w tym sezonie porażki. Pytanie, czy postawią twarde warunki na swoim obiekcie.

Mecz Bologna - Napoli ONLINE

Gospodarze w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z Benevento 1:0. Mimo zwycięstwa trzeba jasno zaznaczyć, że zagrali słabo. Oddali zaledwie cztery celne strzały, a więc o połowę mniej niż rywale. Mieli we wspomnianym meczu wiele szczęścia, a wygrali dzięki doświadczeniu i lepszym umiejętnościom indywidualnym poszczególnych piłkarzy.

Fatalną wiadomością dla fanów Bologny, była kontuzja, jakiej nabawił się Godfred Donsah. Strzelec zwycięskiego gola musiał zejść z powodu kontuzji w 70. minucie. Wygląda jednak na to, że w meczu z Napoli będzie gotowy do gry. Tuż przed przerwą boisko opuścił także prawy obrońca Torosidis, jednak w przypadku Greka diagnoza nie daje tyle optymizmu i będzie on musiał jakiś czas pauzować. Nie jest to dobra wiadomość i trener Marco Baroni będzie musiał się nagłowić, kim zastąpić swojego podstawowego gracza.

Aktualnie gospodarze niedzielnego meczu są niepokonani. Wcześniej zremisowali bowiem przed własną publicznością z Torino 1:1. Przed trzecią kolejką daje im to ósme miejsc w ligowej tabeli. Nie oszukujmy się jednak - wkrótce zaczną gubić punkty. Jest to drużyna, która nie powinna mieć w tym sezonie problemów z utrzymaniem, jednak daleko im kadrowo i organizacyjnie do czołowych drużyn Serie A. Mecz z Napoli będzie dla nich prawdziwym testem, który może okazać się bardzo bolesny.

Z całą pewnością w dobrym nastroju jest Maurizio Sarri. Jego drużyna zaczęła sezon od dwóch zwycięstw. W pierwszej kolejce wygrali wyjazdowy mecz z Veroną 3:1. Z kolei w ostatnim meczu przegrywali po kwadransie meczu Atalantą, ale w drugiej połowie strzelili trzy bramki i pokonali przeciwnika. Fenomenalną bramkę z dystansu zdobył Piotr Zieliński, który w drugiej połowie meczu prezentował się w bardzo dobrej strony i zebrał w mediach wysokie noty.

Polak wystąpił dotąd w obu ligowych meczach w podstawowym składzie i trzeba przyznać, że staje się on kluczowym piłkarzem swojej drużyny. Wiele osób zarzuca mu brak liczb. Nie jest to do końca uzasadnione, ponieważ w 51 spotkaniach zdobył siedem goli i zanotował także siedem asyst. Mniej powodów do optymizmu ma Arkadiusz Milik. Napastnik Napoli rozegrał w pierwszym ligowym meczu 61 minut i strzelił bramkę. W drugim meczu nie pojawił się jednak na boisku i wygląda na to, że będzie mu bardzo ciężko przekonać trenera, że jest lepszym napastnikiem niż Dries Mertens.

Piłkarze Napoli notują aktualnie passę pięciu zwycięstw i siedmiu bez porażki. Dlatego też trudno oczekiwać by mieli przegrać z drużyny Bologny. Piłkarze z Neapolu schodzili z boiska z kompletem punktów w trzech ostatnich potyczkach z tym przeciwnikiem. Gospodarze notują na początku tego sezonu znacznie lepsze wyniki, niż na to zasługują. W niedzielnym meczu nie powinni mieć tyle szczęścia i dojdzie do dużej niespodzianki, jeśli zdołają urwać punkty ekipie Sarriego.

NIE ZAGRAJĄ:

Bologna: Brignani (kontuzja kolana), Falletti (kontuzja kostki), Keita (kontuzja uda), Torosidis (niepewny występu)

Napoli: Jorginho (kontuzja stopy - niepewny występu)

Przewidywane składy:

Bologna: Mirante - Masina, Maietta, De Maio, Krafth - Donsah, Taider - Destro, Di Francesco, Poli - Verdi

Napoli: Reina - Husaj, Koulibaly, Albiol, Ghoulam - Zieliński, Diawara, Hamsik - Callejón, Mertens, Insigne

Bologna - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu Bologna - Napoli przeprowadzi Eleven Sports. Relacja LIVE w GOL24.pl

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/0708160e-c91a-50af-cfb5-8c77972e8c41,5fd32e20-1d26-b7dc-fd69-c471d5a5f16b,embed.html[/wideo_iframe]