Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

14 kwietnia 2019, 13:02 | red

Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium ONLINE. Do liderującej Borussii Dortmund Bayern Monachium traci tylko dwa punkty. Podopieczni trenera Niko Kovaca mogą w niedzielę wskoczyć na fotel lidera. Wystarczy "tylko" pokonać Fortunę Dusseldorf, która znajduje się w środku stawki, ale jest drużyną z charakterem. Gdzie oglądać mecz Fortuna Duuseldorf - Bayern Monachium? Transmisja w Eleven Sports 1 od godziny 15:25.

Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium ONLINE

Niemiecka Bundesliga jest jedną z niewielu rozgrywek, gdzie wciąż trwa zacięta walka o tytuł mistrzowski. Po pokonaniu w sobotę FSV Mainz Borussia Dortmund wyprzedziła Bayern Monachium w ligowej tabeli. Bawarczycy muszą pokonać Fortunę, jeśli chcą myśleć o tytule mistrzowskim. Bayern jest zdecydowanie najlepszą drużyną w rundzie wiosennej, w której Bawarczycy tylko dwa razy stracili punkty: w Leverkusen przegrywając z Bayerem i ostatnio remisując z Freiburgiem.

W poprzedniej ligowej kolejce byliśmy świadkami niezwykle istotnego spotkania w walce o tytuł. Bayern Monachium rozbił na własnym stadionie właśnie Borussię Dortmund aż 5:0, a Robert Lewandowski ustrzelił w tym meczu dublet.

Z kolei Fortuna Dusseldorf plasuje się w środku stawki i nie ma większych szans na grę w europejskich pucharach. Do szóstego Werderu, który na chwilę obecną jest na miejscu premiowanym grą w Lidze Europy, Fortuna traci dziewięć punktów. W poprzedniej kolejce zespół Marcina Kamińskiego pokonał na wyjeździe Herthę Berlin 2:1, a Polak rozegrał pełne 90 minut. Drużyna Friedhelma Funkela jako pierwsza strzeliła gola, ale w pierwszej połowie Hertha zdołała jeszcze odpowiedzieć. W drugiej połowie Fortuna strzeliła jednak drugiego gola, który dał jej wygraną.

Choć po efektownym zwycięstwie nad Borussią wszystko wskazuje na to, że Bayern rozpocznie kolejną świetną serię zwycięstw paradoksalnie beniaminek może być dla nich trudnym rywalem. Fortuna od dłuższego czasu jest bowiem w bardzo dobrej formie i ma kim straszyć w ofensywie. Gospodarze powinni zdobyć w tym spotkaniu przynajmniej jednego gola.

Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. Początek spotkania o godz. 15.30. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Więcej o LIDZE NIEMIECKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

[xlink]391d6f49-0c36-b9c5-bc16-743d07b6284e,a41edc38-d31e-e9bc-5be3-03f745abcc3c[/xlink]