menu

Robert Lewandowski pokonany przez Klarę! "Zastanawiam się, skąd ona to ma..." [WIDEO]

25 marca, 22:09 | red/bt

Robert Lewandowski, jak niemal wszyscy sportowcy na świecie, czeka na powrót do sportowej rywalizacji, przerwanej przez pandemię koronawirusa. Kapitan reprezentacji Polski nie rezygnuje z aktywności i zabawy. Opublikował film z domowego ogródka, na którym jego córka Klara strzela mu gola z karnego! ZOBACZ WIDEO

Robert Lewandowski gra w piłkę z Klarą. Strzeliła mu gola!
Robert Lewandowski gra w piłkę z Klarą. Strzeliła mu gola!
fot. Facebook/Robert Lewandowski

By zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa zaleca się, by pozostać w domu. Dotyczy to wszystkich, bez wyjątków. Także Roberta Lewandowskiego, który żeby nie stracić formy, ćwiczy w domowym zaciszu. Dużo czasu poświęca także córce Klarze. W środę w mediach społecznościowych opublikował film, na którym gra z nią w piłkę!

Niespełna trzyletnia dziewczynka wykonywała rzut karny, a w bramce stał jej tata. Strzeliła w drugą stronę, niż rzucił się nasz najlepszy napastnik. Jednak - co absolutnie nie dziwi - po straconej bramce nie rozpaczał, a cieszył się razem ze strzelczynią.

[cyt]"Mistrzyni karnych. Zastanawiam się, skąd ona to ma..." - napisał z przymrużeniem oka 32-letni snajper Bayernu Monachium.
[/cyt]

Klara w trakcie kwarantanny nie może narzekać na nudę. Nie tylko rysuje i bawi się swoimi zabawkami - co możemy zobaczyć na profilach w serwisach społecznościowym Anny i Roberta Lewandowskiego - lecz także ćwiczy z rodzicami (na swój sposób) czy pomaga w gotowaniu.

Z pewnością nie może się też doczekać rodzeństwa. Wkrótce rodzina Lewandowskich się powiększy. Płeć dziecka trzymana jest jednak w tajemnicy.

[polecane] 19932675, 19387167, 19786223, 19777329, 19507933, 19711589;1; ZOBACZ TEŻ:[/polecane]

NIE PRZEGAP: CZY ROZPOZNASZ KIBICÓW POLSKICH DRUŻYN PO BARWACH? ROZWIĄŻ QUIZ!;nf


Polecamy