Liga hiszpańska. Skuteczna pogoń Barcelony. Przewaga nad Realem powiększona do 19 punktów [WIDEO]

14 stycznia 2018, 22:39 | psz

Liga hiszpańska. FC Barcelona pokonała na wyjeździe Real Sociedad (4:2) w meczu 19. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Zwycięstwo Dumie Katalonii wcale łatwo nie przyszło. W pierwszej połowie pachniało niespodzianką, gdyż gospodarze do 38. minuty prowadzili 2:0. Potem jednak strzelali już tylko gracze Ernesto Valverde, którzy z nawiązką odrobili straty i zgarnęli kolejny komplet punktów.

Real Sociedad - FC Barcelona 2:4

Bramki z meczu:
Real Sociedad prowadzi z FC Barceloną 1:0! Blaugrana nie wygrała w lidze na Estadio Anoeta od blisko 11 lat! Czy dziś też tak się stanie? #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/w2w4qzpNgS— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 14 stycznia 2018

CO ZA PRECYZJA, CO ZA TECHNIKA!Luis Suárez popisał się ZNAKOMITYM trafieniem w meczu z Realem Sociedad. #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/9aKNHyt7mu— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 14 stycznia 2018

BRAMKARZ NAWET SIĘ NIE RUSZYŁ!Leo Messi strzelił pięknego gola z rzutu wolnego. Co zrobił Gerónimo Rulli? #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/Hc18OtkEeO— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 14 stycznia 2018

LIGA HISZPAŃSKA w GOL24

Więcej o LIDZE HISZPAŃSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/1c793922-36e2-f738-e0e9-2633f8e49907,25f31c34-069b-b203-1715-ca5e6278aa08,embed.html[/wideo_iframe]