Barcelona wyeliminowała Celtę Vigo z Pucharu Króla w nieco ponad 30 minut

11 stycznia 2018, 23:20 | DW

Tylko 30 minut potrzebowali piłkarze prowadzeni przez Ernesto Valverde, by awansować do kolejnej rundy Pucharu Króla. Barcelona gładko przeszła przez rewanżowe spotkanie z Celtą Vigo wygrywając aż 5:0. Dwa pierwsze gole zdobył Lionel Messi, po jednym dorzucili od siebie Jordi Alba oraz Luis Suarez i to wszystko w zaledwie 30 minut! Ostatnie trafienie zanotował w drugiej połowie Ivan Rakitić.

Spotkanie stało pod znakiem totalnej dominacji "Dumy Katalonii", czego najlepszym dowodem była znakomita współpraca między Messim a Jordim Albą. Argentyńczyk dwukrotnie wykorzystywał podanie i raz sam podawał do kolegi z drużyny, natomiast Hiszpan - odwrotnie.

LIGA HISZPAŃSKA w GOL24

Więcej o LIDZE HISZPAŃSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Ranking najwyżej wycenianych piłkarzy na świecie [TOP 10]

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/1c793922-36e2-f738-e0e9-2633f8e49907,25f31c34-069b-b203-1715-ca5e6278aa08,embed.html[/wideo_iframe]