Liga angielska. Cały mecz Grzegorza Krychowiaka przeciwko Chelsea. Show skradł Eden Hazard

12 lutego 2018, 22:50 | JCZ

Liga angielska. Dwie bramki Edena Hazarda załatwiły West Brom. Chelsea wygrała 3:0 (1:0), przecinając tym samym serię dwóch porażek z rzędu. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Grzegorz Krychowiak.

To zdjęcie idealnie oddaje dzisiejsze nastroje na Stamford Bridge

To było wyrównane i twarde spotkanie. Ledwie po 4 minutach z boiska musiał zejść Daniel Sturridge. Poobijany został również Olivier Giroud, któremu założono opatrunek na głowę. Po godzinie gry Francuz opuścił murawę.

West Brom nieźle zaczął, ale gola i tak stracił. W 25 minucie Chelsea wykorzystała swój moment. Po podaniu "na ścianę" Giroud wypuścił Edena Hazarda, który pewnym uderzeniem dziesiąty raz w sezonie wpisał się na listę strzelców.

Daniel Sturridge is subbed off injured inside 3 minutes against Chelsea pic.twitter.com/WeuKs3bShU— Troll Football (@TrollFootball) 12 lutego 2018

W drugiej połowie zanosiło się na bramkę wyrównującą, bo dobre próby mieli Jose Rondon i Jonny Evans, ale to Chelsea w 63 minucie powiększyła przewagę. Wtedy to Victor Moses przy pomocy Cesca Fabregasa rozmontował defensywę West Bromu. Z radości wykonał efektowne salto.

Zabawę zakończył w 71 minucie Hazard. Z prawej nogi przełożył sobie na lewą i choć większość (w tym bramkarz) spodziewali się uderzenia po długim słupku, to Belg zmieścił piłkę przy krótkim. Na trybunach dało się usłyszeć przeciągnięte: wow.

Dla Grzegorza Krychowiaka był to 19. występ w Premier League (ma 2 asysty). Sporo biegał, ale za piłką. W pierwszej połowie oddał jeden niecelny strzał. Jego zespół jest w katastrofalnym położeniu, ponieważ zamyka tabelę z ledwie 20 punktami.

Oglądam Chelsea vs WBA i się głośno zastanawiam, zupełnie teoretycznie,czy zespół Krychowiaka wygrałby mistrzostwo Polski. Wasze zdanie?— Mateusz Borek (@BorekMati) 12 lutego 2018