Piłkarze Southampton próbują jeszcze stworzyć jakieś zagrożenie w polu karnym Hugo Llorisa, ale nie są w stanie wymyślić nic konstruktywnego. Brakuje dokładności.

89'

Sedzia spotkania doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

W ataku pozycyjnym podopieczni Andre Villasa-Boasa, ale nie mogą tym razem stworzyć jakiejś klarownej okazji mpo bramką Boruca.

87'

Wygląda na to, że Święci nie wywiozą z White Hart Lane nawet punktu.

86'

Gareth Bale zaprezentował teraz pełnię swoich umiejętności. Skrzydłowy Tottenhamu ściął z piłką z prawego skrzydła do środka i potężnie uderzył na bramkę Boruca. Polak był szans.

86'

GOOOOOL dla Totenhamu. Gareth Bale.

83'

Dośrodkowanie w pole karne, ale polski bramkarz tym razem pewnie. Boruc wyprzedził Jermaine'a Defoe i złapał piłkę.

80'

Puncheon wchodzi za Lallanę.

79'

Błąd Boruca po rzucie rożnym bez konsekwencji dla gości

78'

Hugo Lloris popełnia błąd w przyjęciu piłki ale Lambert tego nie wykorzystuje

77'

Nie zanosi się na to abyśmy w dzisiejszym pojedynku zobaczyli bramki. No chyba, że Bale się obudzi...

75'

Ostatni kwadrans spotkania przed nami

73'

Davis ogląda kartkę za podcięcie Defoe

73'

Sigurdsson zmienia Dempseya

71'

Ekotto otrzymuje żółtą kartkę za faul

68'

Kapitalną piłkę na linii pola karnego dostał Clint Dempsey ale źle piłkę przyjął i uderzenie Amerykanina przeleciało wysoko nad bramką

66'

Guly opuszcza boisko

64'

Przebudził się Defoe ale obrona gości nadal gra bardzo dobrze i Koguty nie mają całkowicie siłyh przebicia

63'

W drugiej połowie 58% - 42% dla Świętych jeżeli chodzi o posiadanie piłki

60'

Zapowiadana wcześniej zmiana. Lennon opuścił boisko

60'

Godzina meczu za nami. Adebayor za chwilę wejdzie na boisko

58'

Szarżował Lallana, który został zablokowany ale wywalczył kolejny korner dla swojego zespołu

56'

Lambert z wolnego zaskakująco wrzucił w pole karne piłkę ale ta przeszła wszystkich łącznie z zaskoczonym bramkarzem i opuściła boisko

55'

Lallana padł w polu karnym gospodarzy ale arbiter słusznie nie użył gwizdka

52'

Bardzo mądrze poczyna sobie drużyna grająca dziś w czerwonych strojach. Pomimo, że goście nie są faworytem to toczą wyrównany bój z faworyzowanym Tottenhamem

50'

Andre Villas-Boas nerwowo przy linii bocznej obserwuje poczynania swojego zespołu. Szkoleniowiec gospodarzy wie, że chcąc liczyć się w walce o pierwszą trójkę na koniec sezonu dziś jego drużyna nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

47'

Miejmy nadzieję, że druga część będzie lepsza od tego co widzieliśmy w 1 połowie.

46'

Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

17:31

Wracamy na 2 połowę

45'

Pierwsza słaba połowa kończy się wynikiem bezbramkowym. Zapraszam za kilkanaście minut.

45'

120 sekund dolicza sędzia

44'

Czy arbiter coś doliczy?

42'

Bardzo ładny, długi i daleki wrzut z autu do Defoe, który jednak przy próbie przejęcia piłki popycha rywala i sędzia odgwizduje faul napastnika

38'

Ostatnie 7 minut bardzo słabej pierwszej połowy przed nami

37'

Rickie Lambert trafił piłką w słupek z rzutu wolnego!! To była najlepsza okazja dla gości w tym meczu

36'

Wymuszona zmiana. Dembele opuszcza boisko w jego miejsce Holby

35'

Będzie dobra okazja dla gości, ponieważ będą oni wykonywać rzut wolny z około 25 metrów

33'

Szybki rajd Defoe zostaje zatrzymany przez doskonale grających w defensywie gości

32'

Zawodzą dziś w pierwszej części Koguty.

30'

Lloris bez kłopotów łapie wrzutkę Stevena Davisa

29'

Jay Rodriguez ładnie próbował akcji w polu karnym gospodarzy ale został zablokowany

27'

Adam Lallana otrzymał kapitalną piłkę z głębi pola i gdyby nie pozycja spalona na jakiej się znalazł wyszedłby sam na sam z bramkarzem

25'

Jay Rodriguez uderza na bramkę jednak wysoko nad bramką

25'

Nic w obrazie gry nie ulega zmianie. Piłkarze skupiają się na grze w środku boiska a pod bramkami rywali znajdują się przypadkowo.

22'

Ubrani dziś na biało gospodarze zaczynają się powoli rozkręcać zagrażając coraz częściej bramce Boruca, ktory jednak nie miał jeszcze okazji do interwencji

20'

Arbiter upomina Luke Shawa za brzydki faul w środku boiska

18'

Zupełnie niewidoczny jest Gareth Bale czyli piłkarz, który ma robić tą tzw. różnicę w poczynaniach obu drużyn.

18'

Bardzo nudne spotkanie oglądamy na White Hart Lane

16'

Z całą pewnością zaniepokojony musi być coach gospodarzy oglądając poczynania swojego zespołu

13'

Gospodarze w pierwszym kwadransie muszą być zaskoczeni bo to goście przeważają i to piłkarze zespołu Artura Boruca mieli lepsze sytuacje do strzelenia bramki

12'

Ależ minimalnie chybił Clyne po kapitalnym zagraniu Rickie Lamberta. Obrońca Świętych z ostrego kąta przestrzelił obok lewego słupka!!

10'

Piękne słońce w Londynie jakoś do tej pory nie zmobilizowało obu drużyn do lepszej gryh

9'

Jak do tej pory mecz bez historii. Dużo podań w środku boiska bez zagrożenia jednak pod bramkami

6'

Dla gospodarzy dzisiejszego pojedynku liczą się tylko 3 punkty i jedynie wygrana w pojedynku ze "Świętymi" może dać szanse Kogutom na 3. miejscew lidze.

4'

Pierwszy faul w środku boiska ale gospodarze nie potrafili wykorzystać rzutu wolnego i znów piłka krązy w środkowej strefie boiska

2'

Spokojny początek spotkania w wykonaniu obu drużyn

1'

Zaczynamy spotkanie. Od środka goście!

16:27

Piłkarze są już na boisku, za moment zaczynamy

16:05

Jest i oficjalne ogłoszenie:
Mecz przełożony o pół godziny (start 16:30) z powodu problemów z dojazdem w północnej części Londynu

15:46

Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia tego meczu licząc, że będzie to ciekawe widowisko. Tottenham Hotspur z pewnością będzie chciał udowodnić, że wygrana w jednym z ostatnich spotkań nad byłym mistrzem MC 3:1 nie była przypadkiem.

15:28

Rezerwowi gości: Davis, Yoshida, Forren, Ward-Prowse, Mayuka, De Ridder, Puncheon.

15:27

Ławka rezerwowych gospodarzy: Friedel, Caulker, Naughton, Carroll, Holtby, Sigurdsson, Adebayor.

15:13

Już za 45 minut początek spotkania w którym Artur Boruc będzie starał się zatrzymać najlepszego gracza gospodarzy Bale.