Sensacja w Premier League! Southampton pokazał, że potrafi grać przeciwko najlepszym. Dzisiaj na St. Mary's Stadium łatwo poległ Manchester City.

Aż 5 minut doliczył sędzia Martin Atkinson.

86'

Dalekie piąstkowanie Boruca po dośrodkowaniu Maicona.

83'

Spokojnie rozgrywa piłkę Southampton. Goście najwidoczniej pogodzili się już z porażką. W ich szeregach widać jedynie determinację u Manciniego.

80'

Ostatnia zmiana w meczu. James Ward-Prowse za Stevena Davisa.

77'

Mocne wstrzelenie Kolarova, piłka w rękach Boruca.

75'

Kwadrans do końca meczu. Czy Manchester City będzie stać na zdobycie choćby jednej bramki?

73'

Ostatnia zmiana w City. Maicon za Davida Silvę.

71'

Danny Fox opuszcza murawę. Melduje się na niej Frazer Richardson.

70'

Żółta kartka dla Yaya Toure.

70'

Teraz dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Southampton skupiony na własnej połowie.

66'

Aleksandar Kolarov wchodzi za Lescotta.

64'

Fenomenalny jest dzisiaj Lambert, któremu udaje się dosłownie wszystko. Pomocnik Świętych całkowicie przyćmił gwiazdy mistrza Anglii.

61'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Adam Lallana wchodzi za Puncheona, który się dzisiaj solidnie napracował.

58'

Fatalne uderzenie na wiwat autorstwa Yaya Toure. Co się dzieje z Manchesterem City?

56'

Na boisko wchodzi James Milner. Zastępuje niewidocznego Nasriego.

56'

Fantastyczna parada Boruca! Polski bramkarz w świetnych stylu obronił plasowany wolej Aguero!

55'

Piłka co chwilę zmierza w pole karne The Citizens. Mistrzowie Anglii są teraz całkowicie rozbici. Czy wierzą jeszcze w zdobycie choćby punktu na St. Mary's Stadium?

53'

Tym razem nieudane podanie Lamberta, ale miejscowi cały czas w natarciu.

51'

Ukarany kartonikiem Gael Clichy.

49'

Rickie Lambert wypracował kolejną bramkę dla swojego zespołu. Kapitan Świętych maczał palce przy wszystkich golach dla Southampton.

48'

GOOOOOOOOOL!! 3:1! Samobójcze trafienie notuje Gareth Barry!

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Niespodziewanie mecz zdominowali gospodarze, którzy zdobyli zasłużone dwie bramki. Mistrz Anglii odpowiedział jedną kontrą i golem Dzeko.

44'

Składna akcja Manchesteru, strzela Aguero i na linii łapie piłkę Boruc. Było niebezpiecznie.

42'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Puncheona, ten uderzył od razu z powietrza, ale obok prawego słupka.

40'

Szybka kontra wyprowadzona przez Silvę, akcję pociągnął Zabaleta, który dograł na pustą bramkę do Dzego. Bośniak upadając wepchnął ją do siatki.

39'

GOOOOOOOOOL!! Jest bramka kontaktowa! Dzeko!

38'

Clyne bardzo groźnie! Jego uderzenie sprzed pola karnego po rykoszecie wychodzi na korner.

36'

Świetna organizacja i wspieranie się gospodarzy w defensywie. The Citizens nie mają pomysłu na przedostanie się pod pole karne rywala. Artur Boruc kompletnie bezrobotny.

33'

Ależ blisko trzeciej bramki dla Świętych! Centymetrów zabrakło Rodriguezowi.

31'

Pressing gospodarzy przynosi rezultaty. Nie są w stanie dłużej utrzymać się przy piłce gracze Manchesteru City. Kompletnie bezradny mistrz Anglii.

28'

Aguero z rzutu wolnego w dogodnej pozycji uderzył prosto w mur.

26'

Kartką ukarany kapitan Świętych, Lambert.

23'

Indywidualna akcja Lamberta zakończona strzałem, piłkę między nogami wypuścił niespodziewanie Hart i nadbiegający Davis wykończył akcję z najbliższej odległości.

22'

GOOOOOOOL!! Fatalny błąd Harta wykorzystuje Steven Davis!

21'

Wrzutka Zabalety z prawego skrzydła, Clyne tym razem niepotrzebnie wybija na rzut rożny.

19'

Gareth Barry zgubił piłkę przy linii bocznej. Jednak coraz więcej w posiadaniu futbolówki są goście.

17'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Świętych, wybija futbolówkę przed siebie Maya Yoshida.

15'

Rozczarowująca gra The Citizens, którzy nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji. Stara się dyrygować uśpionymi kolegami Aguero.

12'

Nathaniel Clyne posyła dośrodkowanie w pole karne i spanikowany Joleon Lescott wybija na korner.

10'

Lekki strzał Sergio Aguero, nie miał żadnych problemów z interwencją Boruc.

9'

Wyraźnie w szatni zostali podopieczni Roberto Manciniego. Mistrz Anglii całkowicie zignorował Świętych.

8'

Zasłużone prowadzenie Southampton. Najpierw sytuację sam na sam zmarnował Jay Rodriguez, ale dobitka Puncheona okazała się już skuteczna.

7'

GOOOOOOOOOOOOL!! Southampton obejmuje prowadzenie! Jason Puncheon wpisuje się na listę strzelców!

5'

Po przeciwnej stronie dobre wyjście Joe Harta, który zagarnął podanie Rickiego Lamberta.

4'

Odważne wyjście Artura Boruca przed pole karne i zagranie piłki głową.

2'

Od początku zdecydowany pressing gospodarzy, którzy zapowiadają tym samym, że łatwo dzisiaj się nie poddadzą.

1'

Gramy!

18:26

Zawodnicy obu zespołów wychodzą już na murawę, za chwilę zaczynamy.

18:20

Pełną zapowiedź spotkania przeczytasz TUTAJ.

18:13

Rezerwowi Manchester City: Costel Pantilimon, Maicon, James Milner, Scott Sinclair, Aleksandar Kolarov, Jack Rodwell, Kolo Toure.

18:12

Rezerwowi Southampton: Kelvin Davis, James Ward-Prowse, Adam Lallana, Tadanari Lee, Frazer Richardson, Richard Chaplow, Vegard Forren.

18:10

Były już menedżer Świętych od stycznia postawił na Artura Boruc i nic w tej materii nie zmieniło się, gdy stery przejął Mauricio Pochettino. Polak również dzisiaj wybiegnie w pierwszym składzie 16-go zespołu ligi angielskiej.

18:04

Witamy w relacji na żywo z St. Mary's Stadium. Miejscowy Southampton FC podejmuje dzisiaj Manchester City. Będzie to ostatnie sobotnie spotkanie 26. kolejki Premier League.