Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net

95'

Koniec meczu. Nikomu nie udało zdobyć się decydującego gola

92'

Obie drużyny chcą jak najszybciej zdobyć zwycięską bramkę. Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego

90'

Mecz potrwa 5 minut dłużej

90'

Zmiana w drużynie "The Reds" Allen za Sturridge

90'

Stewart Downing, z prawej strony pola karnego wycofał na ok. 25 metr piłkę do Sturridga. Ten uderzał podobnie jak wtedy, gdy zdobył bramkę. Teraz jednak Hart na posterunku

88'

Ostatnia zmiana w ekipie mistrzów Anglii. Na placu gry melduje się Samir Nasri, a zmienia Garetha Barrego

86'

Dobra akcja z rożnego, gospodarzy. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Maicon, ale uderzył nad bramką Reiny

78'

Nieprawdopodobny gol Aguero. Argentyńczyk z prawie zerowego konta pokonuje Pepe Reinę

75'

W ekipie gości za Jose Enrique pojawił się Martin Skrtel

75'

W międzyczasie zmiany w obu ekipach. U gospodarzy Maicon za Silvę

77'

GOOOOOOOOOL!!!!!! Szybka odpowiedź City

74'

Świetne uderzenie Gerrarda, bez szans Hart

73'

GOOOOOOOOOOOL!!! LIVERPOOL

71'

Szybko chcieli wyprowadzić atak piłkarze Liverpoolu. W środku pola, Suareza faulował Javi Garcia i został ukarany żółtą kartką

69'

Tym razem strzał Downinga, ale niecelny. Rozpoczyna Hart

65'

Strata gości na własnej połowie. Szybki atak "The Citizens". Aguero zdecydował się na indywidualną akcję, ale poślizgnął się w polu karnym i niebezpieczeństwo pod bramką Liverpoolu zażegnane

63'

Oblężenie bramki gospodarzy trwa. Tym razem obok bramki strzelał Suarez

62'

Leży na boisku Aguero. Pojedynek główkowy wygrał z nim Agger, a Argentyńczyk przez przypadek dostał ręką w okolice klatki piersiowej

61'

Pierwszy kwadrans drugiej połowy zdecydowanie pod dyktando Liverpoolu. Mistrzowie Anglii wyszli z szatni jakby niezmotywowani

60'

Źle wykonany rzut wolny, konta Liverpoolu, ale szybko zakończona przez obrońców City

58'

Żółta kartka dla Carraghera za wejście wślizgiem w nogi Kuna Aguero. Rzut wolny dla gospodarzy z ponad 20 metrów

56'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Nastasic, w jego miejsce pojawia się Kolarov.

53'

Liverpool cały czas w natarciu. Pada, w polu karnym Sturridge i dostaje żółtą kartkę, za symulowanie faulu

51'

Dobre podanie górą Gerrarda za linię obrony gospodarzy. Tam z pierwszej piłki podał Suarez. Urugwajczyk zagrał do Carraghera, który źle przyłożył nogę i piłka od obrońcy wychodzi na rzut rożny

50'

Świetny drybling Suareza na prawym skrzydle. Akcja skasowana przez obrońców City.

49'

Faulowany Sturridge, na ok. 25 metrów od bramki Harta. Z wolnego strzelał Suarez, ale piłka odbija się od muru i wychodzi poza boisko

48'

Z rzutu rożnego strzelał Javi Garcia, ale uderzył nad bramką

47'

Oba spotkania wyszły z szatni bez zmian

46'

Rozpoczyna się drugie 45 minut

47'

Koniec pierwszej połowy zespoły udają się do szatni, a ja zapraszam za kwadrans, na dalszy ciąg relacji

46'

Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej części meczu

44'

Nieporozumienie Zabalety z Hartem. Niecelnie podawał Gerrard, do toczącej sie w polu karnym piłki wybiegał Hart, uprzedził go Zabaleta, który chcąc mu podać o mało nie zdobył gola samobójczego

42'

Obie drużyny próbują atakować, ale robią to na tyle niemrawie, że wszystkie akcje kończą się pod polem karnym rywali

36'

Faulował teraz Henderson. To już trzeci faul Anglika dzisiaj i dostaje żółty kartonik

31'

W następstwi tej akcji żółtą kartką ukarany Dżeko. Bośniak sugerował sędziemu, że był faulowany

30'

Goście odebrali piłkę Edinowi Dżeko, który protesował że jest faulowany. Nastęspnie Liverpool ładnie rozegrał piłkę przed polem karnym "The Citizens". Po podaniu Gerrarda sprzed pola karnego, strzałem po ziemii gola w 100 występie w Premiership zdobywa Daniel Sturridge

30'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Mamy wrównanie

27'

Liverpool szuka wyrównania,ale na spalonym Henderson

24'

Ładnie rozklepali obronę "The Reds" na skrzydle gospodarze. Milner zacentrował po ziemii w pole karne, tam nogę dołożył Dżeko i otworzył wynik dzisiejszego meczu

24'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!! CTY!!!!!!!!!!!!!!!!

21'

Ładnie Srurridge uciekł Nastasiciowi na lewej stronie, podał do środka, do Suareza. Jednak Urugwajczyk źle trafił w piłkę i jego strzał niecelny

19'

Dobra akcja gospodarzy. Silva podawał do Dżeko, ale Bośniak przyjmował piłkę ręką i akcję gwizdkiem przerywa sędzia.

17'

Dobry drybling Suareza, którego wybiciem piłki na rzut rożny powstrzymuje Zabaleta. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu strzelał Agger, trafił w Carraghera

16'

City chciało wyjść z kontrą po rzucie rożnym dla gości. Faul Johnsona na Silvie i atak gospodarzy zatrzymany

14'

Pierwszy kwadrans spotkania toczony w spokojnym tempie, bez zdecydowanych ataków. Jedynie gospodarze mieli dwie niezłe sytuacje

8'

Javi Garcia po rzucie rożnym dobrze strzelał głową, ale piłka wędruje nad bramką Pepe Reiny

7'

Faul na Hendersonie w środku pola. Wolny dla Liverpoolu

6'

Agureo, klepnął z Dżeko, ale akcję kasują obrońcy

4'

Teraz próbuje Liverpool, ale sporo niedokładności w grze tej drużyny

2'

Od razu gospodarze przeszli do ataku. Z ponad 30 metrów strzelał Silva, ale Reina dał radę przeżucić piłkę nad poprzeczką

1'

Pierwszy mecz Cty bez Balotellego już się rozpoczął

16:59

Piłkarze już na boisku i zaraz rozpocznie się spotkanie

16:54

Z kolei Liverpool ma 35 punktów i zajmuje 7 lokatę i nawet w przypadku zwycięstwa nie wyprzedzą Arsenalu, który zgromadził na swoim koncie 41 oczek

16:51

Manchester City zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 52 punktów. Traci aż 10 oczek do lidera zza miedzy, United