Manchester CityManchester City
2 : 0
Fulham LondynFulham Londyn
95'

KONIEC MECZU City zrobiło to, co do nich należało. Przed meczem nikt nie stawiał na gości z Craven Cottage i nikt się nie zdziwił patrząc na wynik spotkania. Fulham nie potrafiło przeciwstawić się Mistrzom Anglii i zasłużenie przegrał. Zapraszam na kolejne relacje LIVE z meczów Premiership.

94'

Co za pudło!! Clichy fantastycznie zagrywa do Dżeko, a ten, mając dziesięć metrów do bramki i Schwarzera przed sobą, uderza kilka metrów ponad poprzeczką. Ależ kiks Bośniaka!

91'

Cztery minuty doliczone przez arbitra.

90'

Kolejny kontratak "The Citizens", aktywny po wejściu Aguero uderza obok bramki.

90'

Ostatnia roszada w ekipie gospodarzy. Schodzącego przy "standing ovation" Hiszpana zmienia Lescott.

88'

Podanie Aguero do Milnera, bomba Anglika mija bramkę w niewielkiej odległości.

88'

87'

Ależ kontratak! Piękne rozegranie, Dżeko zagrywa do Aguero, ten mija bramkarza, ale nie jest w stanie umieścić piłki w siatce z ostrego kąta.

84'

Dynamiczny rajd Aguero, podanie do Silvy, Hiszpan wystawia piłkę Dżeko, a Bośniak uderza ponad bramką.

82'

Powracający po kontuzji Kun Aguero dostaje dziesięć minut na zaprezentowanie swoich umiejętności. Plac gry opuścił Tevez.

79'

Kontratak "The Citizens". Tevez dostaje piłkę i zagrywa do Dżeko, który jednak uderzył niecelnie.

74'

Martin Jol reaguje na straconą bramkę, w miejsce Dejagaha pojawia się Petrić.

73'

Druga bramka wyraźnie obudziła gości z Londynu, po ładnym rozegraniu Sasha Riether został zablokowany.

71'

To powinno być 3:0! Silva ponownie w sytuacji sam na sam, tym razem zdecydował się na strzał lewą nogą, uderzył obok bramki.

70'

GOOOOOLLLLLL!!! Silva! Kapitalne rozegranie, po zagraniu Teveza, Hiszpan wpada w pole karne i śliczną podcinką pokonuje Schwarzera!

67'

Zmiana także w ekipie gości. Matthew Briggs wchodzi za kulejącego Richardsona.

65'

Żółta kartka dla Garcii za przewinienie taktyczne.

64'

Zabaleta nie będzie w stanie dokończyć tego spotkania. Po starciu z Hangelandem zdołał jeszcze wrócić na boisko, ale uraz najwidoczniej jest zbyt bolesny. W jego miejsce pojawia się Nasri.

62'

To powinno być 2:0! Po centrze z rzutu rożnego piłkę głową uderza Kompany. Futbolówka dociera do Garcii, który z dwóch metrów nie zdołał pokonać Schwarzera.

56'

Richardson upomniany za wślizg w nogi Milnera.

52'

City zamyka rywali w ich własnym polu karnym, dobry początek w wykonaniu "The Citizens".

49'

Ambitny rajd Teveza zatrzymany przez Sidwella.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

47'

KONIEC I POŁOWY Gospodarze strzelili bramkę i osiedli na laurach, "The Whites" nie potrafili odpowiedzieć - bezbarwne widowisko na Etihad Stadium. Liczymy na lepszą grę obu drużyn, zapraszam ponownie już za kilkanaście minut.

46'

Świetny odbiór Teveza, argentyńczyk podał do Dżeko, który uderzył minimalnie niecelnie.

41'

Piłkarze obu drużyn zaliczają wiele niedokładnych podań i często gubią piłkę.

36'

Fenomenalny rajd Teveza zatrzymany przez Hangelanda, argentyńczyk jest jak na razie najaktywniejszym graczem tego spotkania.

32'

Po piorunującym początku tempo meczu spada z każdą minutą.

30'

Ponownie próbował Tevez, jego uderzenie zostało zablokowane.

26'

Dejagah nie doskoczył do piłki zagranej przez Duffa. Gospodarze nie forsują tempa gry, co wykorzystują podopieczni Martina Jola.

23'

Upomnienie dla Karagouinisa za faul na Silvie.

23'

Prostopadłe zagranie do Ruiza przechwycone przez obrońców City.

20'

Tevez uderzał zza pola karnego, Schwarzer bez problemu zatrzymał jego strzał.

16'

Świetnie dośrodkowanie Silvy do Dżeko, uderzenie bośniaka pewnie łapie Schwarzer.

13'

Gospodarze długo utrzymują się przy piłce, lecz od momentu wyjęcia futbolówki z siatki Schwarzer pozostaje bezrobotny.

10'

Zabaleta w świetnej sytuacji! Argentyńczyk byłby w dogodnej sytuacji strzeleckiej, gdyby lepiej opanował piłkę

8'

Pierwsza akcja "The Whites", wrzutka Sidwella wyłapana przez Harta.

6'

Podopieczni Martina Jola nie zdołali jak dotychczas wymienić choćby kilku podań.

5'

Garcia zagrywał prostopadłą piłkę do Teveza, argentyńczyk nie zdołał jednak dojść do piłki.

2'

GOOOOOLLLL!!! Silva! Dżeko hukął z ok. 20 metrów, do odbitej przez Schwarzera dopada Silva i pakuje ją do siatki!

16:03

Gramy.

15:55

Ławka rezerwowych Fulham: Etheridge, Senderos, Baird, Petric, Briggs, Rodallega, Kacaniklic;

15:55

Ławka rezerwowych City: Pantilimon, Lescott, Rodwell, Kolarov, Nasri, Balotelli, Aguero;

15:53

Przed tym spotkaniem "The Citizens" mają na koncie 48 punktów i plasują się na drugim miejscu w tabeli, do lidera tracą siedem oczek. Podopieczni Martina Jola zgromadzili do tej pory 25 punktów, co daje im 13. lokatę.

15:51

Witam i zapraszam na mecz 23. kolejki Premier League. Mistrzowie Anglii, Manchester City, podejmie na własnym stadionie Fulham Londyn.