Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:56

Dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

19:55

W dzisiejszym meczu Podbeskidzie było lepsze od przeciwników, jednak o zwycięskiej bramce przesądził fatalny indywidualny błąd Dominika Hładuna. Dzięki temu zwycięstwu Podbeskidzie awansowało na czternastą pozycję w ligowej tabeli, ale tracą zaledwie jeden punkt do dziesiątego Lecha Poznań.

94'

Koniec meczu w Bielsku-Białej. Podbeskidzie zasłużenie wygrywa z Zagłębiem Lubin 2:1.

92'

W końcówce meczu Zagłębie już raczej prezentuje bezradność i nie potrafi nawet zbliżyć się do pola karnego rywali. Natomiast Podbeskidzie mądrze oddala grę od własnej bramki.

90'

Do drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

89'

Świetna kombinacyjna akcja Zagłębia, piłka trafiła do Patryka Szysza, który oddał potężny strzał. Jednak pewną interwencją popisał się Michal Pesković.

87'

Dominik Jończy zmienia Roka Sirka.

86'

Świetne prostopadłe podanie w kierunku Marko Roginića, ten dopadł do piłki, ale oddał zbyt lekki strzał.

84'

Łukasz Poręba dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia, ale ponownie na miejscu obrońcy gospodarzy.

81'

Dominik Figiel niespodziewanie oddał strzał z ostrego kąta z rzutu wolnego, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę bramki Zagłębia.

79'

Kolejna zmiana w szeregach Podbeskidzia. Za Maksymiliana Sitka na placu gry pojawia się Konrad Gutowski.

78'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Dejan Drażić.

77'

Wydawało się świetne dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, jednak skuteczną interwencją popisali się defensorzy gospodarzy.

76'

Aleksander Komor ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

75'

W niegroźnej sytuacji fatalnie piłkę przyjął Dominik Hładun, ta trafiła do Desleya Ubbinka, który wpakował futbolówkę do pustej bramki!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Błyskawiczna odpowiedź Podbeskidzia po trafieniu Desleya Ubbinka.

73'

Po świetnej kombinacyjnej akcji Zagłębia piłka trafiła do Roka Sirka, który sytuacyjnym strzałem doprowadził do wyrównania!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Rok Sirk zdobywa bramkę wyrównującą!

71'

Natomiast Desley Ubbink pojawia się w miejsce Mateusza Marca.

71'

Dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Rafał Figiel zmienia Michała Rzuchowskiego

70'

Samuel Mraz zmienia kapitana Filipa Starzyńskiego.

68'

Filip Starzyński dostał piłkę w okolicach pola karnego gospodarzy, oddał szybki strzał, jednak Michał Rzuchowski ofiarnym wślizgiem zablokował strzał.

67'

Po fatalnej stracie piłki Zagłębia w środku pola z akcją ruszyło Podbeskidzie, jednak Maksymilian Sitek zagrał wprost w ręce Dominika Hładuna.

64'

W drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała Serhij Miakuszko pojawia się w miejsce Łukasza Sierpiny.

62'

Dejan Drażić popędził lewą stroną boiska, wstrzelił w pole karne, ale ponownie obrońcy Podbeskidzia górą.

60'

Obaj gracze wracają do gry.

59'

Lorenco Simić i Dmytro Baszłaj mocno zderzyli się głowami w polu karnym Podbeskidzia.

58'

Marko Roginić ukarany żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola.

56'

Sasa Balić dośrodkował z lewej strony boiska, ale długo lecąca piłka nie była problemem dla obrońców gospodarzy.

54'

Lorenco Simić dograł na prawą stronę do Patryka Szysza, ale ten nie zdołał dopaść do piłki, gdy kontratak zapowiadał się obiecująco.

51'

Karol Danelak wpadł z prawej strony boiska w pole karne gości, ale jego wstrzelenie piłki zostało zablokowane przez jednego z rywali.

50'

Początek drugiej połowy meczu jest bardzo chaotyczny, żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się przy piłce przez dłuższą chwilę.

47'

Lorenco Simić ukarany żółtą kartką za ostry faul w środkowej strefie boiska.

46'

Początek drugiej połowy meczu w Bielsku-Białej.

46'

W przerwie meczu zmiana w szeregach Zagłębia Lubin. Dejan Drażić zmienia Jakuba Bednarczyka.

18:46

Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Bielsku-Białej. Podbeskidzie zasłużenie prowadzi z Zagłębiem Lubin 1:0.

43'

Filip Starzyński dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale obrońcy gospodarzy poradzili sobie z tą wrzutką.

40'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, jednak po raz kolejny skończyło się jedynie na rzucie rożnym.

37'

Karol Danielak faulował Patryka Szysza w środkowej strefie boiska, tym razem obyło się bez żółtej kartki.

35'

Michał Rzuchowski popędził lewą stroną boiska, próbował dośrodkować, ale akcja skończyła się tylko rzutem rożnym.

32'

Filip Starzyński oddał strzał z dalszej odległości, ale po raz kolejny na miejscu był Michal Pesković.

29'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Sasa Balić, ale gracz Zagłębie uderzył wprost w Peskovića.

28'

Filip Starzyński ładnie rozprowadził piłkę do prawej strony gdzie był Łukasz Poręba. Ten dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Podbeskidzia poradzili sobie z tą wrzutką.

26'

Zakotłowało się w polu karnym Podbeskidzia, do piłki dopadł Patryk Szysz, ale źle uderzył i piłka minęła bramkę gości o znaczną odległość.

24'

Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w polu karnym Zagłębia najlepiej odnalazł się Mateusz Marzec, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki rywali.

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Mateusz Marzec zdobywa bramkę dla Podbeskidzia Bielsko-Biała!

20'

Sasa Balić dośrodkował z lewej strony boiska, jednak futbolówka wyszła poza końcową linię boiska.

18'

Mateusz Marzec ruszył z indywidualną akcją, gracz Podbeskidzia zdecydował się oddać strzał z okolic pola karnego, który z problemami obronił Dominik Hładun.

16'

Podbeskidzie nie załamało się po zmarnowaniu rzutu karnego. Gospodarze wciąż naciskają na rywali i prezentują się dużo lepiej.

14'

Łukasz Sierpina przestrzelił rzut karny! Gracz Podbeskidzia poślizgnął się przy wykonaniu strzału!

13'

Za to zagranie Lubomir Guldan ukarany żółtą kartką.

13'

Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia fatalnie interweniował Lubomir Guldan i Podbeskidzie będzie miało rzut karny!

11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Rok Sirk. Jednak napastnik Zagłębia zrobił to bardzo niedokładnie.

9'

Lorenco Simić faulował rywala w środkowej strefie boiska, ale jeszcze obyło się bez żółtej kartki.

7'

W odpowiedzi próba dośrodkowania piłki przez jednego z graczy gości, ale ponownie na posterunku Dominik Hładun.

5'

Świetne prostopadłe podanie jednego z graczy Zagłębia w kierunku Roka Sirka, ale ten nie popełnił błąd w przyjęciu piłki i zmarnował znakomitą okazję na zdobycie bramki!

4'

Gergo Kocsis otrzymał piłkę po prawej stronie boiska, zdecydował się na wstrzelenie piłki w pole karne rywali, ale obrońcy Zagłębia zdołali wybić futbolówkę.

2'

W pierwszych sekundach meczu to Podbeskidzie zaatakowało. Po akcji prawą stroną piłka trafiła w ręce Hładuna.

18:00

Rozpoczynamy spotkanie!

17:57

Piłkarze obu zespołów są już na murawie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej, a więc za moment będzie można rozpocząć tą rywalizację.

17:53

Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Leszczyński (Br.), Bieroński, Figiel, Gutowski, Martin, Myakushko, Nowak, Rudnić, Ubbink.

17:51

Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Forenc (Br.), Bartolewski, Drażić, Jończy, Kruk, Mraz, Reese, Wójcicki, Żubrowski.

17:50

Już za moment początek tego spotkania, a więc to najwyższy czas, by podać ławki rezerwowych obu zespołów.

17:50

Ostatni raz oba zespoły mierzyły się przeciwko sobie w 2015 roku. W Lubinie padł remis 1:1, natomiast w Bielsku-Białej "Miedziowi" wygrali 2:1.

17:48

W swoich poprzednich meczach Podbeskidzie niespodziewanie zremisowało na wyjeździe z Pogonią Szczecin 1:1, natomiast Zagłębie Lubin również niespodziewanie zremisowało u siebie ze Stalą Mielec 2:2.

17:46

Natomiast Zagłębie Lubin po świetnym początku sezonu teraz zwolniło tempo. "Miedziowi" w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty, ale wciąż plasują się w górnej połówce tabeli. Zagłębie zajmuje szóste miejsce w tabli z dorobkiem piętnastu "oczek". "Miedziowi" do miejsca dającego grę w europejskich pucharach tracą zaledwie dwa punkty.

17:45

Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Beniaminek PKO Ekstraklasy wygrał w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie. Było to na początku października ze Stalą Mielec. Poza tym Podbeskidzie zanotowało jeszcze trzy remisy i pięć porażek.

17:43

W zaległym meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.