Środa, 15 maja 2019, godz. 20:30
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1 : 0
98'

Koniec! Jagiellonia wygrywa z Legią Warszawa! Mistrzowie Polski mają już praktycznie zerowe szansę na obronę tytułu.

96'

Mateusz Wieteska trafia do notesu sędziego.

94'

Adam Hlousek fauluje rywala pod swoim polem karnym. Legia traci kolejne sekundy.

91'

Mateusz Wieteska uderza głową z 3 metrów i trafia prosto w Sandomierskiego!

90'

6 minut dolicza Szymon Marciniak do tego meczu!

89'

Mocne dośrodkowanie, ale Grzegorz Sandomierski wyłapuje piłkę.

86'

Ostatnia zmiana tego meczu. Kasper Hamalainen zmieniony przez Miroslava Radovicia.

85'

Świetna sytuacja Carlitosa, tylko że Hiszpan z 5 metrów trafia w rywala!

83'

Mateusz Wieteska fauluje rywala w jego polu karnym i Legia traci szansę na zdobycie bramki.

82'

Bardzo ważna interwencja Kadleca, który zdejmuje piłkę z nogi Hlouska.

79'

Zoran Arsenić fauluje rozpędzonego Jarosława Niezgodę i ogląda żółtą kartkę.

77'

Bartosz Kwiecień zmienia Patryka Klimalę.

75'

Dobra indywidualna akcja Mateusza Wieteski. Stoper Legii podał do Adama Hlouska, który posłał piłkę w trybuny.

71'

Nieudany strzał Cafu. Piłka dla gospodarzy.

68'

Kolejna świetna interwencja Sandomierskiego! Carlitos uderzył z 20 metra, a golkiper Jagi odbija piłkę!

66'

Zmiana także w Jagiellonii. Guilherme zmieniony przez Jakuba Wójcickiego.

65'

Kompletnie nieudany strzał Szymańskiego i Sandomierski zaczyna od bramki.

64'

Najpierw jednak zmiana. Jarosław Niezgoda zmienia Domagoja Antolicia.

63'

Dominik Nagy faulowany pod polem karnym Jagiellonii. Legia ma szansę na wyrównanie.

63'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Martko Poletanović schodzi, a wchodzi Martin Adamec.

62'

Perfekcyjna interwencja Mateusza Wieteski, który wybija piłkę spod nóg Patryka Klimali. Jednocześnie napastnik Jagi ucierpiał i potrzebna jest pomoc.

60'

59'

Guilherme brzydko fauluje Cafu i jest pierwszym graczem gospodarzy, który jest ukarany żółtą kartką.

58'

Ależ to była bomba! Patryk Klimala huknął z 18 metra i trafił prosto w poprzeczkę!

57'

Dobre, lecz trochę za szybkie podanie Carlitosa do Hamalainena. Fin był na spalonym.

55'

Dobre dośrodkowanie Hlouska, po którym Kasper Hamalainen nie dokładnie zgrywa futbolówkę.

53'

Dobre uderzenie Nagy'a z 17 metrów, ale znowu górą był Grzegorz Sandomierski!

52'

Dobra wymiana podań przez zawodników Legii, jednak Sebastian Szymański nie zdecydował się na strzał i stracił posiadanie.

51'

Bardzo ofensywna zmiana w Legii. Paweł Stolarski zmieniony przez Carltiosa.

50'

Wstrzelenie piłki w pole karne przez Dominika Nagy'a, ale nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania!

48'

Dominik Nagy powinien dać remis swojej drużynie! Miał przed sobą tylko Sandomierskiego, ale przegrał pojedynek z golkiper Jagiellonii!

47'

Arvydas Novikovas wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Romańczukowi, który nabija Cafu.

46'

Czas na drugie 45 minut przy ul. Słonecznej w Białymstoku!

48'

Koniec pierwszej części meczu! Jagiellonia wygrywa z Legią 1:0 po samobójczym trafieniu Matusza Wieteski. Czy Legioniści zdołają się podnieść i powalczyć jeszcze o mistrzostwo?

46'

Tragiczna decyzja Mateusza Wieteski. Posłał piłkę wysoko ponad bramką.

45'

2 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

40'

Dobra piłka Szymańskiego do Hlouska, ale Czech nie zdążył dopaść do tego zagrania.

37'

Radosław Majecki ratuje swój zespół! Jagiellonia wyszła z kontrą i Patryk Klimala miał przed sobą już tylko bramkarza rywali!

36'

35'

Ależ bomba Pawła Stolarskiego! Grzegorz Sandomierski z dużymi problemami przebija piłkę nad poprzeczkę! To by było gol sezonu!

33'

Radosław Majecki spokojnie wyłapuje daleki strzał Ivana Runje.

32'

Artur Jędrzejczyk trafia łokciem rywala i ogląda żółtą kartkę.

29'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Legii i Mateusz Wieteska niefortunnie pakuje piłkę do własnej bramki! Legia po raz kolejny jako pierwsza traci gola.

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Wieteska zdobywa bramkę samobójczą!

27'

Paweł Stolarski jako pierwszy zawodnik w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

25'

23'

Twarde lądowanie Tarasa Romanczuka po starciu z Cafu. Potrzebna pomoc medyczna.

21'

Pierwszy strzał z dystansu zawodnika Legii. Dominik Nagy trafił jednak prosto w Sandomierskiego.

19'

Dobre dośrodkowanie Domagoja Antolicia, jednak Artur Jędrzejczyk był na spalonym.

18'

Marko Vesović wpadł w pole karne Jagi, dograł i..... został zablokowany. Kolejny korner dla gości.

16'

Ivan Runje w ostatniej chwili wybije piłkę spod nóg Cafu! To mogła być groźna okazja.

15'

Świetna obrona Radosława Majeckiego! Marko Poletanovic uderzał z woleja, a młody golkiper odbił piłkę końcówkami palców!

14'

Ważna interwencja Mateusza Wieteski, który ofiarnie blokuje dośrodkowanie Martina Pospisila.

13'

Radosław Majecki spokojnie wyłapuje piłkę zagraną przez Tarasa Romanczuka.

10'

Dobra interwencja Artura Jędrzejczyka. Kapitan Legii czysto odbiera piłkę Patrykowi Klimali.

7'

Marko Poletanović próbował zaskoczyć Radosława Majeckiego bezpośrednim strzałem, jednak jego strzał znacznie minął bramkę Legii.

6'

Bodvar Bodvarsson faulowany tuż przed polem karnym Legii! Będzie bardzo groźna okazja dla gospodarzy.

5'

Piłkarze Legii wychodzi już z groźna kontrą 4 na 3. Marko Vesović chciał szybko obsłużyć Hamalainena, ale podał niedokładnie.

2'

Pierwsza groźna okazja Jagiellonii. Arvydas Novikovas posłał piłkę w pole karne rywala, ale Mateusz Wieteska w ostatniej chwili oddala zagrożenie.

1'

Szymon Marciniak używa gwizdka po raz pierwszy!

20:27

Piłkarze opuszczają tunel! Czas na hymn Jagiellonii!

20:23

20:20

Legia Warszawa już nie ma wszystkiego w swoich rękach. Po remisie z Pogonią Szczecin stracili miejsce lidera i teraz muszą liczyć na potknięcie Piasta Gliwice. Nawet sam Aleksanadar Vuković podkreślał, że z tyłu głowy wszyscy mają mecz w Szczecinie.

20:17

20:15

Jagiellonia Białystok jest głównym kandydatem do czwartego miejsca. Aktualnie mają tyle samo punktów co Cracovia i to oni okupują miejsce premiujące grę w Europejskich Pucharach. Nie ma więc możliwości, aby żółto-czerwoni odpuścili dzisiejsze spotkania, a więc zapowiada nam się arcyciekawe widowisko.

20:10

Aleksandar Vuković po tak nieudanym dla jego zespołu meczu zdecydował się na sześć zmian. Od pierwszej minuty zagrają dzisiaj m.in Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Kasper Hamalainen i Radosław Majecki. Wszyscy ci zawodnicy w poprzednim meczu zasiadali na ławce lub w ogóle na trybunach. Czy w tym szaleństwie jest metoda? Przekonamy się po 90 minutach gry.

20:06

20:03

20:00

Dobry wieczór Państwu! Czas na przedostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej Lotto Ekstrklasy! Legia w tym momencie jest pod ścianą. Aby utrzymać szansę na mistrzostwo Polski muszą dzisiaj pokonać Jagiellonię Białystok, która na pewno odpuszczać nie ma zamiaru! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!