Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak, oby więcej takich spotkań w Ekstraklasie!

95'

Koniec meczu! Nieprawdopodobne, ależ końcówka!

95'

Joker! Co za mecz, co za minuta Jagiellonii! Jakub Wójcicki daje Jagiellonii zwycięstwo, co to był za mecz!

94'

Bramka, remis w Białymstoku, Łukasz Burliga po rzucie rożnym!

95'

Rzut rożny dla Jagiellonii w ostatniej minucie doliczonego czasu!

92'

Pavels Steinbors wyśmienicie broni uderzenie Tarasa Romanczuka głową z kilku metrów!

91'

Aż cztery minuty doliczył sędzia.

90'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Michała Nalepę zmienił Grzegorz Piesio.

88'

Jakub Wójcicki zastępuje Romana Bezjaka..

86'

Karol Świderski z żółtą kartką za ostre wejście przy linii środkowej.

85'

Przez dłuższą chwilę z piłką w polu karnym Jagiellonii utrzymywał się Patryk Kun, dopiero po kilkudziesięciu sekundach sytuację wyjaśnił Guilherme.

83'

Mocne podanie do Karola Świderskiego od Przemysława Frankowskiego, rezerwowego Jagi uprzedził Pavels Steinbors.

81'

Trzeba jednak przyznać, że piłkarze Jagiellonii są dzisiaj zdecydowanie za mało skuteczni, do tego pozwalają gościom na zdecydowanie za dużo.

79'

Cillian Sheridan zastępuje Piotra Wlazło. Trener Ireneusz Mamrot stawia na atak za wszelką cenę.

78'

Do wejścia na murawę przygotowuje się także Cillian Sheridan. Czy nie za późno?

75'

Ofensywna zmiana w zespole gospodarzy. Arvydas Novikovas zmieniony przez Karola Świderskiego.

72'

Arvydas Novikovas starał się wywalczyć rzut rożny przy linii końcowej, ale w starciu z dwoma rywalami stracił piłkę.

70'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ponad bramką uderzał Taras Romanczuk.

68'

Ta bramka była zdecydowanie niespodziewana, Arka od początku drugiej połowy nie tworzyła sobie sytuacji, ale wykorzystała jedyną, którą miała. Ataki Jagiellonii przybierają na sile.

66'

Co za bramka! Mateusz Szwoch wykorzystał błąd Tarasa Romanczuka, który nie przeciął podania w kierunku bramki Jagiellonii, a następnie dosłownie perfekcyjnym uderzeniem w samo okienko z szesnastu metrów pokonał Mariana Kelemena!

64'

Niespodziewanie Arka ponownie na prowadzeniu, dublet Mateusza Szwocha!

63'

Marcin Warcholak z żółtą kartką za wejście w nogi Arvydasa Novikovasa.

61'

Patryk Kun zmienia Lukę Zarandię w zespole Arki Gdynia. Gruzin był dziś jednym z najlepszych piłkarzy Arki.

59'

Przemysław Frankowski! Reprezentant Polski w sytuacji sam na sam z golkiperem Arki z bardzo ostrego kąta uderza tuż obok słupka!

57'

Zółto-czerwoni kreują swoje sytuacje, ale robią to bardzo powoli, bez pośpiechu, czekając na błędy gości.

55'

Mocne uderzenie Przemysława Frankowskiego z dystansu nad poprzeczką przenosi Pavels Steinbors.

53'

W drugiej połowę grę stara się zdominować Jagiellonia.

51'

Arvydas Novikovas był bliski straty piłki na własnej połowie, ale ostatecznie udało mu się wywalczyć wrzut z autu w starciu z Michałem Nalepą.

49'

Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Marcin Warcholak, ale piłka trafia dokładnie tam, gdzie stał Marian Kelemen.

47'

Prawdopodobnie była to zmiana podyktowana względami taktycznymi.

46'

W przerwie Macieja Jankowskiego zastępuje Ruben Jurado.

46'

Gra wznowiona, piłkę ma Jagiellonia Białystok!

19:01

Oba zespoły wracają już na murawę.

18:57

W trakcie pierwszej z drużyn żadna z drużyn nie przeważała. Oba zespoły miały swoje okazje, a gra była bardzo wyrównana. Remis jest sprawiedliwym rezultatem, czekamy na drugą połowę!

18:56

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remis w Białymstoku.

44'

Tym razem Łukaszowi Burlidze udało się wywalczyć rzut rożny po walce z Mateuszem Szwochem w szesnastce Arki.

42'

Fatalnie zachował się Frederik Helstrup, który nie upilnował reprezentanta Słowenii w polu karnym Arki. Napastnik wykorzystał podanie Guilherme i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza.

40'

Gol! Jagiellonia doprowadza do remisu, Roman Bezjak!

37'

Za mocne podanie do Łukasza Burligi na prawe skrzydło, piłkę spokojnie odprowadził do linii końcowej Marcin Warcholak.

35'

Mocny wrzut z autu w pole karne Jagiellonii został wybity przez Mariana Kelemena.

33'

Przemysław Frankowski z żółtą kartką za zatrzymanie kontry Arki faulem przy linii środkowej.

32'

Efektowna próba przewrotki z linii szesnastu metrów w wykonaniu Romana Bezjaka, na posterunku był jednak Pavels Steinbors, który sparował piłkę poza linię końcową.

30'

Po wrzutce z narożnika boiska raz jeszcze strzelał Dawid Sołdecki, tym razem bardzo niecelnie.

28'

Zablokowane uderzenie Dawida Sołdeckiego, rzut rożny dla Arki Gdynia.

26'

Arvydas Novikovas został ukarany żółtą kartką za ostry faul przy próbie kolejnego dośrodkowania piłki w pole karne.

26'

Dużo szczęścia miała Arka! Doskonałe dośrodkowanie Arvydasa Novikovasa na głowę Romana Bezjaka, Słoweniec główkuje w słupek!

24'

Korner dla Jagiellonii po interwencji Damiana Zbozienia przy linii końcowej.

22'

Mało kto spodziewał się takiego scenariusza, ale należy przyznać, że odważna gra gości od początku spotkania opłaciła się.

20'

Gol! Piłka przelatuje po rękawicach Mariana Kelemena, ale jednak – Mateusz Szwoch wyprowadza Arkę Gdynia na prowadzenie!

19'

Rzut karny dla Arki Gdynia! W szesnastce faulowany Luka Zarandia!

18'

Katastrofalnie wykonany wrzut z autu w wykonaniu Damiana Zbozienia. Piłka dla gospodarzy dzisiejszego meczu.

16'

Mocne uderzenie Luki Zarandii z ponad 30 metrów zostaje zablokowane.

14'

Dawid Sołdecki z żółtą kartką za ostre wejście w nogi Romana Bezjaka.

13'

Raz jeszcze przytomnie interweniuje Pavels Steinbors, który nogami zatrzymuje strzał Martina Pospisila po indywidualnym rajdzie w polu karnym.

11'

Doskonała interwencja Pavelsa Steinborsa! Łotysz fantastycznie interweniuje po strzale Romana Bezjaka z najbliższej odległości. Na uznanie zasługuje także rozegranie całej akcji przez Martina Pospisila.

9'

Łukasz Burliga nie zrozumiał się z Arvydasem Novikovasem, aut dla Arki na połowie Jagiellonii.

7'

Michał Nalepa! Zawodnik Arki przejmuje piłkę na połowie Jagi po błędzie Piotra Wlazło, a następnie uderza bezpośrednio na bramkę. Futbolówka mija słupek o metr!

5'

Pierwszy celny strzał w meczu oddaje Łukasz Burliga, który z narożnika pola karnego posyła futbolówkę prosto w rękawice Pavelsa Steinborsa.

4'

Po niepewnym wybiciu Pavelsa Steinborsa na strzał nie zdecydował się Przemysław Frankowski. Dobra decyzja reprezentanta Polski, kąt uderzenia był zbyt ostry.

2'

Roman Bezjak faulowany przy linii środkowej parę sekund po przejęciu piłki.

1'

Mecz rozpoczęty, piłkę ma Arka Gdynia!

17:57

Zawodnicy Jagiellonii i Arki meldują się na murawie!

17:55

Piłkarze już ustawiają się w tunelu stadionu w Białymstoku!

17:50

Do początku spotkania zostało już tylko kilka minut!

17:45

Obie drużyny po swoich ostatnich meczach są w zupełnie innych nastrojach. Jagiellonia wysoko przegrała w Poznaniu, natomiast Arka w Gdyni gładko rozprawiła się z Termaliką. Nie zmienia to faktu, że faworytami dzisiejszego spotkania są gospodarze.

17:40

W pierwszym dzisiejszym meczu Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała u siebie z Pogonią Szczecin aż 2:4. Liczymy na to, że w meczu Jagiellonia – Arka będziemy mieli do czynienia z równie dużą dozą emocji!

17:35

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

17:30

Rezerwowi Arki: Krzysztof Pilarz, Tadeusz Socha, Grzegorz Piesio, Siergiej Kriwiec, Patryk Kun, Ruben Jurado i Rafał Siemaszko.

17:25

Rezerwowi Jagiellonii: Mariusz Pawełek, Jakub Wójcicki, Dawid Szymonowicz, Rafał Grzyb, Karol Świderski, Bodvar Bodvarsson i Cillian Sheridian.

17:20

Jagiellonia będzie dziś grała o utrzymanie pozycji lidera po tej kolejce, Arka wciąż walczy o miejsce w górnej ósemce na koniec sezonu zasadniczego.

17:15

Dzień dobry, zaczynamy relację live z meczu Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia! Z tej strony Piotr Bernaciak, mam nadzieję, że czeka nas ciekawe widowisko!