Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
2 : 0
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
93'

Koniec meczu. Sytuacja Podbeskidzia się komplikuje, a zwycięstwo Pogoni dało im awans z ósmej na siódmą pozycję. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

92'

Ale kontra Pogoni! Kolendowicz popędził środkiem, zagrał do Budki, ten jeszcze do Akahoshiego, a Japończyk stracił piłkę.

90'

Doliczono trzy minuty.

89'

Budka wrzucał do Kolendowicza, ale dobrze interweniował Cienciała.

87'

Znowu przed szansą Budka, ale ponownie daleko obok bramki.

87'

A kibice Portowców pozdrawiają Legię Warszawa.

87'

Budka zdecydował się na strzał, ale obok bramki Podbeskidzia.

85'

Podbeskidzie walczy, ale cały czas brakuje celności w podaniach i brakuje zimnej krwi.

81'

A w 81 minucie za Łatke wszedł Szczęsny. Szczerze mówiąc nie zauważyłem tej zmiany.

82'

I ostatnia zmiana w Pogoni. Za młodego Lewandowskiego wchodzi Kolendowicz.

81'

Pierwszy strzał Ławy w tym meczu z dystansu obok bramki Zajaca.

80'

Jeleń chciał indywidualnie wejść w pole karne tylko zabrakło mu boiska i od bramki zacznie golkiper Pogoni. A na trybunach głośne 'Irek, Irek!'.

78'

Druga zmiana w Pogoni. Schodzi Andradina który przekazał opaskę kapitańską wchodzącemu Ławie.

78'

Znowu przed szansą Jeleń, ale źle przyjął piłkę i jej nie opanował.

78'

Dąbrowski ukarany żółtym kartonikiem za faul na Paweli.

75'

Ziajka z dystansu bardzo niecelnie.

74'

Sokołowski uderzał na bramkę Pogoni, ale ponownie pewnie w bramce Pernis.

72'

Na trybunach głośne 'jeszcze jeden'.

70'

Świetna wrzutka Akahoshiego do niepilnowanego Budki który nie dał szans Zajacowi! Pogoń - Podbeskidzie 2-0!

70'

Budka!!

69'

Pierwsza zmiana w Pogoni. Za strzelca bramki - Frączczaka wszedł Traore.

68'

Andradina na głowę Frączczaka który uderzył nad bramką.

68'

Znowu Hricko przed szansą. Zabawił się w polu karnym Podbeskidzia, ale wreszcie stracił piłkę.

67'

Wrzutka Hricko niecelna i obrońcy Górali wyjaśniają sytuację.

64'

Podbeskidzie póki co nie ma recepty na dobrze grającą dziś defensywę Pogoni.

60'

Bardzo dobra wrzutka Sokołowskiego na głowę Jelenia, ale ten uderzył z metr nad bramką.

58'

Sokołowski faulowany przez Akahoshiego.

56'

Andradina kolejny raz z rożnego, ale tym razem pewnie Zajac.

55'

Ale Frączczak świetnie ograł Sokołowskiego! Wbiegł w pole karne, ale jego strzał zablokowany.

55'

Żółtą kartką za faul na Dąbrowskim ukarany Łatka.

51'

Jeleń uderzał głową, ale pewnie wyłapał piłkę Pernis.

50'

Początek drugiej połowy to sporo niedokładności i dużo walki.

48'

Pietruszka chciał wrzucać z lewej strony, ale za lekko i bez kłopotów piłkę wyłapał Zajac.

46'

I za Demjana wbiegł Pawela.

46'

I mamy pierwszy zmiany w tym meczu. Za Adamka wszedł Cohen.

46'

Zaczynamy drugą część. Rozpoczęło Podbeskidzie.

14:32

Piłkarze już wracają na murawę. Za chwilę rozpoczynamy drugą połowę.

47'

Koniec pierwszej połowy. Pogoń do przerwy zasłużenie prowadzi 1-0. Wracamy za 15 minut.

46'

Jeszcze wrzutka Ziajki w pole karne, ale pewnie wyłapał Pernis.

45'

Doliczono jedną minutę.

44'

Kartką ukarany za komiczne zachowanie Cienciała który chciał szybko uruchomić z autu swoich partnerów, ale piłka jeszcze nie opuściła boiska.

42'

Pogoń kontroluje przebieg meczu. Podbeskidzie po stracie bramki jakby stanęło..

39'

Andradina wrzucał z rzutu rożnego, fatalny błąd Zajaca który musnął piłkę ręka, a ta spadła pod nogi Frączczaka który otworzył wynik tego meczu!

39'

Frączczak!

37'

Ale rajd Lewandowskiego! Wbiegł w pole karne, podawał do Andradiny, ale jego strzał zablokowany przez Pietrasiaka.

35'

Za głęboka wrzutka Rogalskiego. Andradina walczył jeszcze o tą piłkę, ale faulował.

33'

Łatka faulowany w okolicach środka boiska.

31'

Andradina z rzutu rożnego. Pewna interwencja Zajaca.

29'

I kolejny spalony. Tym razem na spalonym Demjan.

27'

I znowu oglądamy słabszy okres gry po obu zespołach.

24'

Rogalski faulowany w środku boiska.

21'

Strzał Pietruszki z dystansu zablokowany.

19'

Ale błąd Zajaca! Wrzutka w pole karne, Zajac minął się z piłką, ale na szczęście dla niego nikt z zawodników Pogoni nie wpakował tej piłki do bramki.

18'

Andradina z rożnego krótko do Budki. Ten wrzucał w pole karne, ale Zajac bez problemów wyłapał.

17'

Świetnie Budka wszedł w pole karne Podbeskidzia, ale podawał już niecelnie.

16'

Dobre dośrodkowanie Demjana do Adamka który z 5 metrów uderzył nad poprzeczką, ale i tak był na spalonym.

14'

Póki co mecz na kolana nie powala. Pogoń stara się zaatakować, ale nic z tego nie wynika.

11'

Podanie Andradiny do Frączczaka za mocne i od bramki zacznie Zajac.

9'

Andradina z rzutu rożnego, ale bardzo niecelnie. Piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym.

7'

Frączczak na pozycji spalonej.

4'

Mogło być 0-1! Jeleń świetnie wypatrzył Łatke który uderzył minimalnie obok bramki!

3'

Podanie w kierunku Jelenia, ale Hricko wmieszał się w akcje i od autu Podbeskidzie.

3'

Próba dośrodkowania Pietruszki, ale za krótko i bez problemu wybija jeden z defensorów Podbeskidzia.

13:31

Początek meczu. Zaczyna Pogoń.

13:29

Piłkarze już meldują się na murawie. Za chwilę rozpoczynamy mecz.

13:21

Piłkarze już zeszli do szatni.

13:17

Piłkarze są jeszcze na rozgrzewce. Za około 12 minut rozpoczynamy mecz!

13:11

Warto także wspomnieć, że na ławce trenerskiej Podbeskidzia zasiądzie Marcin Sasal który jeszcze nie tak dawno prowadził Pogoń Szczecin.

13:10

Portowcy za to jak na beniaminka spisują się rewelacyjnie. Zajmują ósme miejsce z dorobkiem 18 punktów. W wypadku zwycięstwa awansują o jedną lokatę na siódme miejsce wyprzedzając Jagiellonie Białystok która wczoraj na własnym boisku zremisowała z Gks-em Bełchatów.

13:08

Bardzo ważny mecz dzisiaj dla piłkarzy z Bielska którzy plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie pięciu punktów. Czy Górale zbliżą się do bezpiecznej strefy?

13:00

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Mateusz Bąk, Krzysztof Król, Liran Cohen, Juraj Dancik, Damian Szczęsny, Fabian Pawela, Damian Byrtek.