Trenerzy po meczu Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki [KONFERENCJA]

12 października 2015, 09:04 | Łukasz Łabędzki

W meczu 12. kolejki 1. ligi, Zawisza Bydgoszcz przegrał na własnym stadionie z Dolcanem Ząbki 0:3 (0:2). Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Trenerzy po meczu Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki

Maciej Bartoszek (Zawisza Bydgoszcz): Przegraliśmy mecz już w pierwszej połowie, pierwsza połowa w naszym wykonaniu całkowicie nieudana. Mimo tego, że po straconej w kuriozalny sposób bramce, mieliśmy możliwości, może ten wynik inaczej by się układał. W drugiej połowie goniliśmy wynik, wyglądaliśmy inaczej, ale było za późno. Mecz nam odjechał, szkoda tego spotkania. Musimy dogłębnie to przeanalizować, wyciągnąć wnioski i myśleć o kolejnym spotkaniu, w którym trzeba zapunktować.

Dariusz Dźwigała (Dolcan Ząbki): Wygraliśmy zasłużenie, powinniśmy wygrać wyżej. Dobrze podeszliśmy do tego meczu zakładając i próbując grać przez całe spotkanie z wysokim pressingiem. Nie chcieliśmy pozwolić Zawiszy rozgrywać od tyłu, bo wiedzieliśmy, że im bliżej naszej bramki będzie zespół Zawiszy, to ma zawodników dobrze wyszkolonych piłkarsko i są groźni. Zagraliśmy dobre spotkanie, bardzo cieszy, że kolejny mecz graliśmy z zespołem, głównym kandydatem do awansu, ale mimo wszystko zespół Zawiszy nie stworzył dla siebie dogodnej sytuacji i to bardzo dobrze świadczy o pracy mojego zespołu. Cieszy, że nie tracimy bramek, w każdym meczu stwarzamy bardzo dużo sytuacji. Wiele do poprawy jest w związku ze skutecznością, ale jestem zadowolony z trzech punktów i jakości.

źródło: Zawisza Bydgoszcz