Darko Jevtić: Jest rozczarowanie, ale nadal walczymy o mistrzostwo Polski

3 maja 2017, 08:36 | Agencja TVN/x-news

Arka Gdynia zdobywcą Pucharu Polski. Zespół Leszka Ojrzyńskiego wygrał z Lechem Poznań 2:1, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. - Będziemy dalej walczyć o mistrzostwo ligi, ale oczywiście jakieś rozczarowanie jest. Wydaje mi się, że mieliśmy dużo okazji by strzelić bramkę. Nie byliśmy skuteczni, Arka tak i to oni je strzelili. Graliśmy cały czas, nie czekaliśmy na karne. Chcieliśmy to wygrać po 90 minutach, potem po 120. Nie udało się - powiedział Darko Jevtić, skrzydłowy Lecha Poznań.

MAGAZYN SPORTOWY24;nf - Piotr Czachowski podsumowuje rundę zasadniczą Ekstraklasy

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/12961d08-ae0d-9cdd-333f-600ba7b08b0f,c3078871-5725-9260-6e75-735a3104d7fc,embed.html[/wideo_iframe]