menu

Cezary Kulesza o podsłuchu w PZPN: To przykre. Nie obwiniam nikogo, nie oskarżam

9 października, 23:49 | TVP Sport

Prezes PZPN Cezary Kulesza potwierdził w rozmowie z Sylwią Dekiert z TVP Sport, że w jego gabinecie znaleziony został podsłuch. – To przykre, że znaleźliśmy coś takiego. Nie obwiniam jednak i nie oskarżam nikogo. Czuję się bezpiecznie – powiedział.


fot. Adam Jankowski

Cezary Kulesza o ostatnim występie w kadrze Łukasza Fabiańskiego:
– Zawsze będzie brakowało tak kreatywnych zawodników. Łukasz dzisiaj się żegna. Jest to jego 57. występ. Rozmawiałem z selekcjonerem – nie wiem, czy zagra 57 minut czy pięć minut, ale dostanie koszulkę z numerem 57 i wszystkie jego mecze będą na niej wyhaftowane. Co mogę więcej powiedzieć? Brawo Łukasz, jesteśmy z tobą. Następna legenda polskiej piłki kończy karierę. Rozmawiałem z Łukaszem, ale nie namawiałem go do zmiany decyzji. To jest jego decyzja. Łukasz nadal będzie występował w swoim klubie, który reprezentuje, tak więc nadal będziemy go mogli oglądać, tylko że w innym miejscu.

...o meczach z San Marino i Albanią:
– Nastroje są bardzo dobre z tym, że uczulałem trenera, że każdy mecz jest bardzo ważny. Piłka uczy pokory. Trzeba każdego przeciwnika traktować poważnie. Wyjdźmy do tego meczu skoncentrowani na sto procent, bo wiemy, że te punkty są nam potrzebne, bo przed nami bardzo trudny mecz z Albanią. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak trzy punkty.

...o aferze podsłuchowej w PZPN:
– Jak widzimy doniesienia mediów poszły z dużym tempem. Rzeczywiście ten podsłuch został znaleziony. Czuję się zawsze bezpiecznie, bo nic takiego co bym robił nie sprawia, że mógłbym się obawiać podsłuchów. Ale to przykre, że w moim gabinecie po półtora miesiąca mojej prezesury coś takiego znajdujemy. Nie obwiniam nikogo, nie oskarżam.

...o podejrzeniach ws. podsłuchu:
– Nie mam podejrzeń [kto mógł to zrobić]. Policja będzie prowadziła dochodzenie. Zostały zabezpieczone materiały. Zostawiam to w rękach policji.

REPREZENTACJA w GOL24


Więcej o REPREZENTACJA - newsy, wyniki, terminarze, tabele


Polecamy