Liga niemiecka. Takie powroty to rozumiemy! Borussia M'Gladbach od 0:2 do 3:2

28 stycznia 2017, 20:44 | JCZ

Liga niemiecka. Coś się kończy, coś zaczyna. Po raz pierwszy w Bundeslidze poległo TSG 1899 Hoffenheim i po raz pierwszy wyjazdowe zwycięstwo zaliczyła Borussia Moenchengladbach. Na wyjeździe wygrała z Bayerem Leverkusen, chociaż do 52 minuty przegrywała 0:2. Kapitalny powrót w drugiej połowie – zobacz decydujące trafienie!

Świetny powrót Borussii M'Gladbach

Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach 2:3 (2:0)

Bramki: Tah 31', Javi Hernandez 34' – Stindl 52', 58', Raffael 71'

Bayer Leverkusen: Leno – Henrichs (65' Jedvaj), Tah, Toprak, Wendell – Bellarabi (77' Kiessling), Aranguiz (67' Havertz), Kampl, Calhanoglu – Javi Hernandez, Brandt.

Borussia Moenchengladbach: Sommer – Janstchke, Christensen, Vestergaard, Wendt – Hofmann (90' Drmić), Kramer, Dahoud, Hazard (70' Hahn) – Raffael (85' Johnson), Stindl.

Decydujący gol dla Borussii Moenchengladbach:
. @borussia rozpoczynała drugą połowę, przegrywając 0:2, teraz prowadzi 3:2! A Tah? Kryminalne tango... #bundesliga pic.twitter.com/rdue3DakYy— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 28 stycznia 2017