menu

GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

30 czerwca, 12:44 | Piotr Chrobok

W meczu 29. kolejki Fortuna I Ligi GKS Jastrzębie skonfrontuje się u siebie ze Stalą Mielec. Mielczanie są wiceliderem i będą chcieli zrobić kolejny krok w stronę awansu. Dla jastrzębian mecz ze Stalą będzie podejściem numer cztery do zdobycia kompletu punktów u siebie. Początek meczu o godzinie 20:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
fot. Arkadiusz Gola

Fortuna 1 Liga: GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE


Czarne chmury zebrały się nad drużyną GKS-u Jastrzębie i wcale nie jest to nawiązanie do ulewy, jaka przeszła nad Stadionem Miejskim w Jastrzębiu w trakcie ostatniego meczu jastrzębian z Chojniczanką Chojnice.

Podopieczni Jarosława Skrobacza kontynuują fatalną serię meczów bez wygranej już nie tylko na własnym obiekcie, ale w ogóle. Na trzy punkty jastrzębianie czekają od pierwszego weekendu czerwca, kiedy to na wyjeździe pokonali Odrę Opole. Jeszcze dłużej, bo od marca(!) GKS oczekuje na komplet oczek u siebie, które ostatnio wywalczył w szalonym meczu z Radomiakiem.

Czy przełamanie drużyny trenera Skrobacza nastąpi w spotkaniu ze Stalą Mielec? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć ani twierdząco ani przecząco. Z jednej strony jastrzębian czeka trudniejsze zadanie niż w ostatnim meczu z Chojniczanką Chojnice, ale skoro nie udało się wygrać z teoretycznie słabszym rywalem, to być może GKS-owi łatwiej zagra się z zespołem, który przyjedzie na Harcerską w roli faworyta, którym niewątpliwie będzie Stal.

Drużyna z Mielca jak na zespół z tradycjami przystało (w przeszłości mielczanie dwukrotnie zostawali mistrzami Polski) usilnie stara się powrócić do Ekstraklasy. Podopieczni trenera Dariusza Marca swój cel niemal już osiągnęli, ale przed nimi jeszcze kilka ważnych bitew o to, by na najwyższy szczebel piłkarski w Polsce wejść nie dzięki barażom, a bezpośrednio.

We wtorkowym meczu jastrzębianie będą się starali nawiązać do najlepszych spotkań ze Stalą. Bez cienia wątpliwości takim było starcie sprzed ponad roku, kiedy to GKS przed własną publicznością pokonał faworyzowaną Stal 1:0 po golu Kamila Adamka. Gorzej jastrzębianie spisali się już w tym sezonie, ale na wyjeździe. W meczu 12. kolejki Fortuna I Ligi na zakończenie wyjazdowej serii trzech spotkań podopieczni Jarosława Skrobacza przegrali ze Stalą 1:3.

Starcie siódmej z trzecim zespołem w tabeli rozpocznie się o godzinie 20:40 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Harcerskiej 14b. Arbitrem głównym meczu pomiędzy GKS-em a Stalą będzie pochodzący z Opola, Marcin Kochanek.

GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE


Spotkanie GKS-u Jastrzębie ze Stalą pokaże Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 20:30. Stream online dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!


Polecamy