Fortuna 1 Liga. Derby bez goli i emocji. Remis Sandecji Nowy Sącz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

2 marca 2019, 18:51 | Remigiusz Szurek

Fortuna 1 Liga. Tym razem derby zawiodły kibiców. Zabrakło nie tylko bramek, ale i okazji... na bramki. Sandecja Nowy Sącz zremisowała u siebie 0:0 z Bruk-Bet Termaliką.

Sandecja tylko zremisowała z Termaliką
1 / 2

W sobotnim meczu wicelidera z dziewiątą siłą rozgrywek sporo było jeszcze niedokładności z obydwu stron. Mecz nie dostarczył spodziewanych emocji, choć oczywiście pachniało bramkami. W 4 minucie po błędzie defensywy „Słoni” piłka mogła wtoczyć się do bramki gości po długim zagraniu gospodarzy, ale mimo iż między słupkami nie było bramkarza, nieznacznie minęła cel.

Pierwszy strzał w światło bramki w wykonaniu piłkarzy trenera Tomasza Kafarskiego nastąpił w 59 minucie – próbę Dominika Kuna wybronił Łukasz Budziłek. Swoje okazje mieli również Mateusz Klichowicz (w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza), Bartłomiej Dudzic czy Kamil Ogorzały, ale futbolówka jakoś nie chciała wpaść do celu.

Piłkarz meczu: Marek Kozioł
Atrakcyjność meczu: 3/10

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Do kogo na pączka, a do kogo po płaszcz? Biznesy polskich piłkarzy

[xlink]503ecacb-3d40-2eac-9cc0-d13c1098f51b,22904260-c843-a099-0afa-e21410c1ec9a[/xlink]