Piast Gliwice - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gliwiczanie odprawią Arkę z kwitkiem?

15 września 2018, 10:08 | red, Rafał Musioł

Piast Gliwice - Arka Gdynia ONLINE. Zawodnicy Piasta sezon rozpoczęli w znakomitym stylu, ale słabsze w ostatnich kolejkach rezultaty zepchnęły ich na szóste miejsce w tabeli. Czy podopieczni Waldemara Fornalika przed własną publicznością pokonają przeciętnie spisującą się do tej pory Arkę? Początek spotkania o godz. 18. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Piast Gliwice - Arka Gdynia ONLINE

Oglądaj mecz Piast Gliwice - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>;nf

Faworytem sobotniego meczu będzie Piast. Gliwiczanie w poprzedniej kolejce zremisowali w Poznaniu z Lechem i pokazali bardzo solidną piłkę. Arka tymczasem ostatni mecz wygrała w sierpniu, a w kolejnych wypadała blado.

Waldemar Fornalik nie może skorzystać jeszcze z Tomasza Jodłowca, pozostali zawodnicy są do jego dyspozycji. Arka wzmocniła się rozgrywającym Adamem Deją, który nie znajdował dla siebie miejsca w Cracovii.

- Arka i my lubimy grać ofensywnie. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz - twierdzi trener Fornalik.

Zawodnicy Arki mają za sobą średni start w nowym sezonie Lotto Ekstraklasy. Żółto-niebiescy w siedmiu kolejkach przed przerwą na reprezentację przegrali tylko dwa razy, ale też wygrali zaledwie jedno spotkanie. Gdynianie punkty zdobywają przede wszystkim dzięki remisom. Jedyne zwycięstwo odnieśli w Płocku nad Wisłą.

Po zwycięstwie w Płocku w kolejnych dwóch meczach Arka zdobyła tylko jeden punkt, bo po porażce w Kielcach z Koroną zremisowała w Gdyni z Zagłębiem Sosnowiec. Żółto-niebiescy ciężko pracowali podczas przerwy reprezentacyjnej i chcą wreszcie odnieść drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą 36 razy. 15 wygrał Piast, 11 Arka, 10 razy padł remis. W Ekstraklasie będzie to 11 spotkanie. Z dotychczasowych 4 razy górą byli gliwiczanie, 3 gdynianie i tyle samo razy notowano remis.

Mecz Piast Gliwice - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Spotkanie Piasta z Arka pokaże CANAL+ Sport. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 17:40. Początek transmisji na żywo od 17:55. W internecie mecz będzie można obejrzeć na player.pl i canalplussport.pl. Tekstowa relacja na żywo w GOL24 rozpocznie się 20 minut przed pierwszym gwizdkiem.

18:00 Piast Gliwice - Arka Gdynia CANAL+ Sport

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/48c05fd9-8645-59ff-7105-b7f391b86847,6173526e-5fc8-0f69-00f3-407fcfd9d4dd,embed.html[/wideo_iframe]