Górnik PolkowiceKS Polkowice
93'

Koniec meczu! Flota wysoko ogrywa Polkowice 3:0.

91'

Damian Misan zmienił Nnamaniego i wyręczył go też w strzelaniu goli. Misan po kontrataku wykorzystuje sytuację sam na sam i jest już 3:0 dla Wyspiarzy!

90'

Znów dobra odpowiedź gości. Kąśliwy strzał Krzysztofa Janusa, ale znów na posterunku Wesołowski.

87'

Damian Misan zmienia Nnamaniego, którego żegnają gromkie brawa.

86'

Znów Nigeryjczyk Nnamani w roli głównej. Jego mocne uderzenie z dystansu trafia w słupek.

82'

Radosław Jasiński wchodzi w miejsce Marka Opałacza.

77'

Goście zdołali zagrozić bramce Wesołowskiego. Podawał Wacławczyk a w efektowny sposób uderzał Podstawek. Zabrakło niewiele do celu.

74'

Znów groźnie pod bramką Polkowiczan. Ofiarna interwencja obrońcy uchroniła ich od straty gola po uderzeniu Ostalczyka.

72'

Mateusz Bartków zmienia Petera Micicia.

68'

I kolejna akcja gospodarzy. Tym razem niecelnie strzelał Mateusz Broź.

67'

Niecelny strzał Tomasika.

65'

A Krzysztof Kazimierczak zmienia Kocota.

65'

Szybka rekcja trenera gości. Damian Piotrowski zmienia Więzika.

65'

2:0 dla Floty! Drugie trafienie Nnamaniego. Nigeryjczyk wykorzystał sytuację sam na sam.

53'

Fatalne minuty Polkowic. Damian Ałdać próbował wymusić żółtą kartkę i dostaje za to drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

50'

Gooool dla Floty! Piękna akcja Ostalczyka z Nnamanim i ten ostatni wykańcza akcję z najbliższej odległości. 1:0 dla Floty.

47'

Groźnie pod bramką Polkowic! Po rzucie rożnym Sebastian Szymański wypuścił piłkę z rąk, ale Niewiada tego nie wykorzystał. Trafił tylko w słupek.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Jedna zmiana w drużynie Floty. Mateusz Broź w miejsce Bodzionego.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Sędzie doliczył jedną minutę.

40'

Dobre rozegranie Nnamaniego, który dograł do Tomasika. Ten uderzył, ale zbyt słabo by zaskoczyć Szymańskiego.

36'

Kontrowersyjna decyzja sędziego. Po zagraniu Bodzionego, piłka trafiła w rękę Wacławczyka, ale sędzie nie zagwizdał.

31'

Wesołowski pewnie interweniuje po kolejnym rzucie rożnym Polkowic.

28'

Aktywny na skrzydle Ostalczyk dwa razy dośrodkował w pole karne Polkowic, ale najpierw niecelnie a później w ręce bramkarza.

20'

Tomasik przejął piłkę na środku boiska, ale uderzył źle prosto w obrońcę gości.

17'

Strzał Ostalczyka z problemami broni Sebastian Szymański.

13'

Dobra indywidualna akcja Christiana Nnamaniego, który poprowadził piłkę i strzelił, ale obok bramki.

11'

Efektowny rajd Kocota prawą stroną boiska. Dobre dośrodkowanie łapie Wesołowski.

8'

Z ostrego kąta z rzutu wolnego strzelał Ałdaś. Było blisko, ale jednak niecelnie.

5'

Damian Ałdaś ukarany żółtą kartką.

3'

Pierwsza interwencja Wesołowskiego po strzale Wacławczyka.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Wajdy z Żywca. Zaczęli!

16:47

Witam w relacji live z zaległego meczu 1. kolejki 1. ligi. Flota podejmuje KS Polkowice. Start sezonu dla obu zespołów nie był zbyt udany, jednak mają jeden mecz w zanadrzu, zarówno Flota jak i KS Polkowice, mogą wykonać dziś skok o kilka pozycji.

16:44

Rezerwowi Polkowic: Krzysztof Osiński, Krzysztof Kazimierczak, Mateusz Bartków, Artur Janus, Damian Piotrowski, Maciej Bancewicz, Patryk Bryła.

16:43

Rezerwowi Floty: Paweł Waśków, Damian Falisiewicz, Radosław Jasiński, Damian Misan, Mateusz Broź, Łukasz Mickiewicz, Kamil Stachyra.