menu

Albania - Polska. Cezary Kulesza pokazał nagranie z szatni. "Mamy to k***a!"

13 października, 20:57 | KK

W Tiranie reprezentacja Polski odniosła cenne zwycięstwo, które pozwoliło wyprzedzić Albanię i wyraźnie zbliżyć się do udziału w barażach. Po spotkaniu w szatni naszego zespołu pojawił się prezes PZPN, Cezary Kulesza. Swoją radość przekazał w krótkich słowach.

Cezary Kulesza pokazał atmosferę panującą w szatni po wygranej z Albanią
Cezary Kulesza pokazał atmosferę panującą w szatni po wygranej z Albanią
fot.

We wtorek Polacy pokonali Albańczyków 1:0. Akcję bramkową stworzyli zmiennicy: Mateusz Klich i Karol Świderski. Tuż po golu kibice gospodarzy zaczęli rzucać w polskich piłkarzy butelkami i innymi przedmiotami. Spotkanie zostało dokończone po 20-minutowej przerwie.

Zwycięstwo dało reprezentacji Polski duży komfort. Przesunęliśmy się na drugą pozycję, wyprzedzając Albanię o dwa punkty. Dzięki temu nasz zespół kwestię miejsca w barażach ma w swoich rękach.

Panującą w szatni atmosferę pokazał Cezary Kulesza. „Po meczu w Tiranie emocje były niesamowite. Przepraszam, ale inaczej nie dało się ich wyrazić [materiał bez cenzury]” – napisał Cezary Kulesza na Twitterze, dołączając 40 sekundowe nagranie.

W szatni na widok prezesa PZPN zawodnicy zaczęli śpiewać: Premia! Premia! Gdy skończyli, bardzo krótko przemówił Kulesza. - Panowie, mamy to kur** - powiedział.
Po meczu w Tiranie emocje były niesamowite. Przepraszam, ale inaczej nie dało się ich wyrazić [materiał bez cenzury] pic.twitter.com/dUXMgHLcvl— Cezary Kulesza (@Czarek_Kulesza) October 13, 2021

Do końca kwalifikacji zostały dwie kolejki. Kadra Sousy za miesiąc zagra na wyjeździe z Andorą i w Warszawie z Węgrami, które dzięki remisowi 1:1 na Wembley wciąż mają matematyczne szanse na drugie miejsce w grupie. Natomiast Albania zmierzy się na wyjeździe z wicemistrzem Europy oraz u siebie z Andorą.

REPREZENTACJA w GOL24


Więcej o REPREZENTACJA - newsy, wyniki, terminarze, tabele