Motor LublinMotor Lublin
0 : 0
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
19:01

Duże brawa należą się zawodnikom KSZO, którzy całą drugą połowę grali w osłabieniu o jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Kokoszy.

Motor Lublin kończy rundę jesienną na fotelu lidera IV grupy III ligi.

Za śledzenie relacji dziękuje Radosław Zaborek!

96'

Koniec meczu! Motor Lublin remisuje bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski!

92'

Ostatnai zmiana w KSZO. Brociek za Janika.

92'

Paweł Kaczmarek uderza z 17 metrów, piłka nie trafia w światło bramki.

91'

Przypadkową sytuację w polu karnym Motoru zmarnował Michał Grunt strzelając wysoko nad poprzeczką!

90'

Sędzia dolicza aż 5 minut.

91'

Kolejna zmiana w zespole gości. Mężyk za Jamroza.

87'

Szymon Kamiński ukarany żóltym kartonikiem za przewinienie na Gruncie.

86'

I mamy też czwartą roszadę w zespole gospodarzy. Szkatuła za Tadrowskiego.

85'

Trzecia zmiana w KSZO. Mikołajka zastępuje Puton.

84'

Czajkowski w ostatniej chwili uprzedza w polu karnym Nowaka.

83'

Michał Grunt dośrodkowuje w pole karne ale nie było tam żadnego zawodnika KSZO.

82'

Szymon Kamiński zmienia Igora Korczakowskiego.

79'

Tymosiak na szesnastym metrze przedłuża piłkę głową i zgrywa do Oziemczuka, w ostatniej chwili sytuację wyjaśniają obrońcy KSZO.

77'

Tym razem Łukasz Jamróz potrzebuje pomocy lekarskiej.

77'

Co za okazja Motoru! Konrad Nowak pudłuje w wymarzonej sytuacji z okolic pola karnego!

73'

Rzut rożny dla KSZO po wybiciu Tadrowskiego.

72'

Paweł Czajkowski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z dalszej odległości, ale była to bardzo nieudana próba.

71'

Tadrowski potrzebuje pomocy medycznej.

71'

Żółta kartka dla Tymosiaka.

70'

Motor praktycznie nie schodzi w drugiej odsłonie meczu z połowy KSZO, ale zawodnicy gości dzielnie bronią się w defensywie.

68'

Kolejna roszada w zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego. Grunt wchodzi za Personę.

65'

Druga zmiana w Motorze. Oziemczuk zmienia Majkowskiego.

65'

Bardzo ostry faul Kudriawcewa na Majkowskim. Zawodnik KSZO ukarany żółtą kartką.

62'

O samym dośrodkowaniu Korczakowskiego z rzutu wolnego lepiej nie wspominać, bo tej piłki nie sięgnąłby nawet Peter Crouch...

60'

Kaczmarek faulowany przy linii bocznej boiska.

58'

Zmiana w zespole gości. Jakubowskiego zmienia Kapsa.

56'

Pierwsza zmiana w Motorze. Tkaczuk za Michotę.

54'

Świetna okazja Motoru! Dzięgielewski podaje do Nowaka, a ten fatalnie pudłuje z 5 metrów!

54'

Kontra Motoru, świetne prostopadłe podanie Kaczmarka do Korczakowskiego, ale jego dośrodkowanie nie dociera do Nowaka.

51'

Korczakowski powstrzymuje szarżującego Chebę.

49'

4341 osób ogląda dziś spotkanie na Arenie Lublin.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

48'

Koniec I połowy. Motor Lublin remisuje bezbramkowo do przerwy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

46'

Kacper Kokosza wylatuje z boiska otrzymując drugą żółtą kartkę za faul na Michocie!

45'

Sędzia dolicza trzy minuty.

43'

Do sytuacji strzeleckiej doszedł po rzucie rożnym Janik, ale jego strzał głową minął bramkę Sochy.

42'

Żółta kartka dla Kokoszy za faul na Dzięgielewskim.

39'

Z 18 metrów strzelał Persona, ale wprost w ręce Sochy.

35'

Michota zagrywa w pole karne do Nowaka, ale napastnik Motoru nie zrozumiał jego intencji.

31'

Rzut rożny dla KSZO po interwencji Tadrowskiego.

30'

Łukasz Jamróz strzelał głową z szesnastu metrów, pewnie broni Socha.

27'

Zamieszanie w polu karnym KSZO! Z sytuacyjnej piłki strzela Nowak, broni Zacharski! Do dobitki doszedł też Dzięgielewski ale piłka głową z pustej bramki wybija jeden z obrońców gości.

25'

Sędzia wznawia grę.

23'

Kibice Motoru odpalili materiały pirotechniczne. Mecz jest przerwany...

22'

Majkowski podaje do Nowaka na jedenasty metr, a ten decyduje się na strzał z przewrotki. Była to niecelna próba.

20'

Paweł Kaczmarek oddaje strzał z okolic pola karnego, piłka przechodzi nad poprzeczką.

20'

Dobra akcja Motoru. Korczakowski zagrywa miękką piłkę do Michoty, ten szuka w polu karnym Nowaka ale obrońcy KSZO w ostatniej chwili wybijają na rzut rożny.

18'

Julien Tadrowski nieprzepisowo powstrzymuje Personę.

15'

Paweł Socha pewnie łapie piłkę po wrzutce Jamroza.

14'

Dzięgielewski uderzał z 17 metrów, ale była to niecelna próba.

9'

Paweł Kaczmarek szukał prostopadłym podaniem Konrada Nowaka ale jego zamiary rozszyfrował Czajkowski.

7'

Tomasz Tymosiak fauluje Pawła Czajkowskiego.

5'

Rzut wolny dla KSZO w okolicach środka boiska.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz się właśnie rozpoczął!

16:48

Dzisiejsze spotkanie zakończy ostatnią kolejkę IV grupy III ligi przed przerwą zimową. Wiemy już, że niezależnie od meczu z KSZO, Motor Lublin pozostanie na fotelu lidera do rozpoczęcia rundy wiosennej. Przy dzisiejszym zwycięstwie KSZO przewaga lublinian zmaleje jednak zaledwie do jednego punktu.

16:42

Zestawienie gości:
Zacharski, Czajkowski, Kokosza, Sołtynkiewicz, Cheba, Jamróz, Jakubowski, Persona, Mikołajek, Janik, Kudriawcew.

Rezerwowi:
Krupa, Tymoszuk, Puton, Brociek, Grunt, Kapsa, Mężyk.

16:39

Skład gospodarzy:

16:37

Na relację z meczu pomiędzy Motorem Lublin a KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w IV grupie III ligi zaprasza państwa Radosław Zaborek.