menu

Drutex-Bytovia testuje sześciu piłkarzy

17 lipca 2017, 21:31 | ŁŻ

Sześć nowych twarzy pojawiło się na poniedziałkowym treningu Druteksu-Bytovii podczas obozu przygotowawczego w Policach.


fot. Fot: Drutex-Bytovia

Do Polic drużyna z Bytowa udała się w poniedziałek. W godzinach popołudniowych zameldowała się w hotelu, gdzie zjadła obiad, a następnie o godz. 17.30 rozpoczęła pierwszą jednostkę treningową.

W szeregach Druteksu-Bytovii pojawiło się sześć nowych twarzy: Kamil Zieliński (ostatnio KS Stilon Gorzów Wielkopolski), pomocnik Freddy Yao (ostatnio Burnley FC U-21), napastnik Helder Rodrigues (ostatnio Svaty Jur), napastnik Tomasz Chałas (ostatnio MKS Kluczbork), obrońca Bartosz Brodziński (ostatnio MKS Kluczbork) i obrońca Jakub Kuzko (Pogoń Szczecin).

W najbliższych dniach, sztab szkoleniowy, na czele z trenerem Adrianem Stawskim, będzie bacznie przyglądać się tym graczem i zapewne już wkrótce zapadnie decyzja na temat ich przyszłości.

Przypomnijmy, że we wtorek Bytovia rozegra sparing z Gwardią Koszalin. Z kolei już w sobotę o godz. 17 zmierzy się w pierwszej rundzie Pucharu Polski z Błękitnymi w Stargardzie Szczecińskim.

TRZY WRZUTY. Dobry start Lechii i Arki


Opracował: ŁŻ


Polecamy