3 : 0
Ruch ZdzieszowiceRuch Zdzieszowice
1. połowa2 : 0
92'

Sędzia kończy spotkanie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Ruchem Zdzieszowice. Sosnowiczanie zasłużenie wygrywają 3:0 i podtrzymują swoją passę meczów bez porażki. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net

90'

Padła bramka dla Ruchu, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

87'

Zagłębie próbuje podwyższyć wynik spotkania, ale jak na razie nic z tego nie wychodzi.

84'

Uderzenie z dystansu Łączka, po rykoszecie piłkę łapie Kudła.

82'

Próba długiej piłki od Sobika w kierunku Sendeckiego, ale za mocna.

81'

Na boisku melduje się Pajączkowski, a schodzi Ryndak.

78'

Rzut rożny dla Ruchu. Dośrodkowanie Sobika łapie Kudła.

75'

Rafał Jankowski strzelił swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu po ładnym uderzeniu w długi róg bramki Kasprzika. 3:0!

75'

GOOOOL! RAFAŁ JANKOWSKI!

73'

Kolejna akcja Ruchu i kolejny spalony. W drugiej połowie spotkania dzieje się o wiele mniej niż w pierwszej części spotkania.

70'

Domański zaraz po wejściu na boisko miał okazje na podwyższenie rezultatu, lecz w w ostatniej chwili piłkę zabrał mu jeden z obrońców.

69'

Zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wchodzi Paweł Domański, a schodzi Łukasz Grube.

67'

Prostopadła piłka w kierunku Belli, ale ten znajdował się na spalonym.

64'

Na boisku melduje się Sobik, a opuszcza je Krzysztof Hałgas.

62'

Strzał Cyganka z dystansu minął sporo słupek bramki Kasprzika.

60'

Gra od kilku minut toczy się w środku pola.

56'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Volodymyra Ostroushko, ale jego strzał łapie Kasprzik.

55'

Uderzenie z przed pola karnego Łukasza Grube zablokowane i będzie rzut rożny.

53'

Ładnie zapowiadała się akcja Ruchu, ale Łączek znalazł się na pozycji spalonej.

50'

Początek drugiej połowy w wykonaniu obu ekip bardzo niedokładny co przekłada się na efekt w postaci słabego widowiska dla kibiców.

47'

Pierwsza ładna akcja w drugiej połowie. Z dystansu uderzał Cyganek, ale minimalnie nad poprzeczką.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania. Goście przy piłce.

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Zagłębie zasłużenie prowadzi z zespołem Ruchu Zdzieszowice 2:0. Zapraszam na drugą część spotkania za ok. 15 min.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

43'

Wyraźna dominacja gospodarzy w tym spotkaniu. Nie dają dojść do głosu zespołowi Ryszarda Okai, przeprowadzając atak za atakiem.

40'

Na boisku pojawia się Sendecki w miejsce Kampy.

38'

Składna akcja gospodarzy. Piłkę po podaniu Ryndaka przepuścił Matusiak, z przed pola karnego uderzył Grube, a bramkarz odbił ją pod nogi Jakowskiego, który strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. 2:0!

38'

37'

Zagłębie dominuje w tym spotkaniu i zasłużenie prowadzi 1:0. Sporadyczne ataki Ruchu nie zagrażają bramce strzeżonej przez bramkarza gospodarzy.

34'

Zmiana także w zespole gości. Na boisko wchodzi Krzysztoporski, a opuszcza je Gamala.

31'

Na boisku pojawia się Michał Cyganek, a boisko opuszcza Hubert Tylec.

30'

Rzut rożny dla Ruchu. Dośrodkowanie w pole karne wybijają obrońcy.

28'

Strata na własnej połowie gości. Piłkę przejął Ryndak zagrał w pole karne w kierunku Jankowskiego, ale dobrą interwencją popisali się obrońcy.

26'

Ładne uderzenie na bramkę gości, ale piękną interwencją popisał się Kasprzik.

23'

Kontratak Ruchu z przed pola karnego uderzał Hagłas, al jego strzał zablokowany przez Matusiaka.

21'

Kibice gospodarzy rozpoczęli doping dla swojego zespołu.

19'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego, piłka odbita od głowy jednego z zawodników spadła wprost na nogę Jankowskiego, który pięknym strzałem w "okienko" bramki pokonał bramkarza gości. 1:0!

19'

16'

Na razie mecz nie zachwyca. Obie ekipy nie chcą się za bardzo otworzyć.

14'

Dośrodkowanie w pole karne Matusiaka, ale Tylec nie dochodzi do piłki.

12'

Rzut rożny dla Zagłębia. Grube dośrodkowuje w pole karne, strzał Szatana wysoko ponad bramką.

10'

Składna akcja Ruchu w polu karnym Zagłębia. Hagłas zagrywał w pole karne do jednego z zawodników Ruchu, ten odegrał do Lachowskiego, ale "Lacha" nie trafił do bramki Kudły.

7'

Ładna akcja Ruchu. Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, ale do piłki nie doszedł Hałgas.

6'

Zagłębie atakuje rywala już na jego połowie, ale na razie nie przynosi to efektu.

4'

Ładne uderzenie z rzutu wolnego Tomasza Szatana i piłkę na rzut rożny sparował bramkarz gości.

4'

Szatan faulowany w środku pola i rzut wolny dla Zagłębia.

2'

Akcji lewym skrzydłem próbował Ruch, ale dobrze interweniowali obrońcy gospodarzy.

17:00

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce gospodarze.

16:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie i za chwile początek spotkania.

16:50

Piłkarze schodzą z murawy i do pracy biorą się zraszacze. Za ok. 10 min. początek spotkania.

16:47

Rezerwowi Ruchu Zdzieszowice: Michalak, Sotor, Kowalski, Krzysztoporski, Kapłon, Sobik, Sendecki.

16:45

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec:Wieczorek, Marek, Rozmus, Cyganek, Pajączkowski, Domański, Tumicz.

16:43

Dziś na stadion Ludowy w Sosnowcu powraca Marcin Lachowski, który rundę jesienną rozgrywał w drużynie Zagłębia, a dziś jest zawodnikiem Ruchu.

16:41

Do pierwszego składu Zagłębia Sosnowiec powraca Wołodymyr Ostrouszko, który odsyła na ławkę rezerwowych Adriana Marka.

16:35

Witam w relacji LIVE z meczu II ligi gr. zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Ruchem Zdzieszowice.