Elana Toruń Elana Toruń
0 : 2
Calisia KaliszCalisia Kalisz
93'

Koniec meczu. Calisia pokonuje w swoim pierwszym spotkaniu w rundzie wiosennej Elanę Toruń 2:0.

92'

Kikowski ukarany żółtą kartką.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Kolejna akcja Calisii. Nowak dośrodkowuje w pole karne, jednak z opresji wychodzą gracze Elany.

86'

Zmiana w Calisii. Kontuzjowanego Drężewskiego zastępuje Nowak.

85'

Przerwa w grze. Kontuzjowany na murawie leży Drężewski.

84'

Zmiana w Elanie. Kikowski za Elsnera.

82'

Świetna sytuacja Elany! Ciężkowski zakręcił obrońcami Calisii w polu karnym, jednak jego strzał na słupek sparował Melon!

81'

Zmiana w zespole gości. Drężewski za Tabaczyńskiego.

80'

Goście cały czas w natarciu. Mowka w polu karnym powstrzymany w ostatniej chwili przez graczy Elany.

77'

Zmiana w Calisii. Kowal za Wrzesińskiego.

76'

Kolejna doskonałą sytuacja Calisii. Tabaczyński uciekł obrońcom i w sytuacja sam na sam tafia w Kryszaka, do futbolówki dopada Wrzesiński i również trafia w golkipera Elany.

73'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Nowasielski za Białka.

71'

GOOOOL! 2 zabójcze minuty Calisii. Mokwa wyprzedza Więckowskiego i lobuje Kryszaka, piłka trafia jeszcze w poprzeczkę, jednak dopada do niej gracz gości i z najbliższej odległości pakuje do bramki!

69'

GOOOOOOOOL! Wrzesiński z zerowego kąta zdobywa bramkę!

67'

Gra głównie w środku pola.

62'

Wrzesiński wysoko nad bramką. Bardzo niecelne strzały oddają dzisiaj zawodnicy.

59'

Zmiana w Elanie. Melerski za Lewandowskiego.

58'

Za faul żółtą kartką ukarany Lewandowski.

55'

Przed dłuższy czas Elana na połowie Calisii, lecz nie potrafią oddać strzału.

52'

Dwa strzały Elany. Najpierw po dośrodkowaniu z lewej strony główkował niecelnie Ciężkowski, a po chwili zaa pola karnego uderzał nad bramką Elsner.

51'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Ciesielski za Kaczmarka.

49'

Fatalny błąd Wypija, który traci piłkę na własnej połowie. Mokwa przejmuje piłkę, jednak w ostatniej chwili jest powstrzymany przez Buszko.

46'

Rzut rożny dla Elany. Dośrodkowanie Młodzieniaka i Lewandowski główkuje w poprzeczkę! Ogromne zamieszanie w polu karnym, lecz futbolówka nie przekracza linii bramkowej.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka Elana.

17:01

W przerwie bez zmian. Zawodnicy już na murawie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

44'

Rozpędza się Calisia. Mokwa ogrywa Wróbla, jednak oddaje niecelny strzał tuż nad poprzeczką.

41'

Doskonała sytuacja Calisii. Wrzesiński wpada w pole karne z lewej strony wykłada piłkę Mokwie, lecz w ostatniej chwili piłkę trąca Kryszak i oddala zagrożenie.

40'

Tabaczyński wycofuje piłkę do Szczepana, który fatalnie strzela bardzo wysoko nad bramką.

38'

Wróbel przecina groźne podanie do Mokwy.

34'

Za mocne podanie do Wiącka. Od bramki Kryszak.

30'

Pół godziny gry za nami. Jak na razie bez groźnych akcji podbramkowych.

29'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Tabaczyński. Dośrodkowanie Białka w pole karne i niecelnie główkuje Lewandowski.

28'

Mocne podanie Białka i futbolówkę na róg wybija Fechner.

26'

Elsner walczy z dwoma zawodnikami gości i zostaje faulowany. Rzut wolny dla Elany z okolicy narożnika pola karnego.

24'

Wróbel mocno wypuszczony, dochodzi z trudem do piłki, jednak nie zdołał już celnie dośrodkować.

22'

Tabaczyński w polu karnym zakręcił obrońcami i w ostatnim momencie na boczną siatkę piłkę sparował Kryszak. Róg dla Calisii, lecz bez efektów.

19'

Białek pociągnął od połowy boiska i z 20 metrów oddał niecelny strzał wysoko nad poprzeczką.

18'

Wrzesiński dośrodkowuje z lewej strony prosto w ręce Kryszaka.

17'

Masa błędów w grze gości.

14'

Białek do Lewandowskiego. Rajd młodego napastnika torunian, który ma na czystej pozycji Ciężkowskiego, jednak decyduje się na indywidualną akcję i oddaje strzał tuż przy prawym słupku.

12'

Tym razem na spalonym Lewandowski. Oba zespoły bez pomysłu na zdobycie bramki.

10'

Na spalonym złapany Młodzieniak, który wychodził sam na sam z Melonem.

7'

Indywidualna akcja Lewnadowskiego, który wpada w pole karne i wywalcza rzut rożny. Dośrodkowanie Białka wybijają gracze z Kalisza.

6'

Akcja Calisii prawą stroną. Gawlik podaje w pole karne, lecz pewnie piłkę przejmuje Kryszak.

4'

Rzut wolny z 40 metrów dla gospodarzy. Przeciągnięta wrzutka Wróbla przechodzi przez wszystkich zawodników i spokojnie łapie Melon.

2'

Pierwszy strzał Młodzieniaka z dystansu bardzo niecelny.

0'

Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka rozpoczęli zawodnicy gości.

16:00

Spotkanie zostanie poprzedzone minutą ciszy za zmarłego ojca masażysty Elany.

15:58

Sędzia wyprowadza obie jedenastki na murawę. Elana zagra dzisiaj w żółto-niebieskich strojach, Calisia na biało.

15:50

Zespoły już w szatniach. Za moment początek zaległego spotkania 20. kolejki drugiej ligi zachodniej.

15:44

Ławka rezerwowych Calisii: Żółtek, Ciesielski, Drężewski, Józefiak, Kowal, Nowak, Zając

15:43

Ławka rezerwowych Elany: Osiński, Kikowski, Bołądź, Poczwardowski, Nowasielski, Czyżniewski, Melerski

15:43

Obie drużyny rozgrzewają się na płycie boiska. Początek spotkania za kwadrans.

15:42

Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Łukasz Szczech. Na liniach pomagać mu będą Bolesław Rosa oraz Marcin Adamski.