Wysoka porażka. Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg 1:5 [WIDEO]

24 marca 2018, 18:09 | Dawid Jaśkiewicz

W pierwszym wiosennym meczu o ligowe punkty, Gwardia Koszalin uległa Olimpii Elbląg 1:5.

Spotkanie lepiej rozpoczęli jednak gospodarze, którzy już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Aleksandra Karbowiaka, głową piłkę do siatki posłał Przemysław Brzeziański.

Odpowiedź gości była natychmiastowa. Już kilkadziesiąt sekund później, znakomite dogranie z lewego skrzydła, na gola zamienił Jakub Bojas. Przyjezdni bezlitośnie wykorzystywali błędy popełniane przez gwardzistów i losy pojedynku rozstrzygnęły się jeszcze przed przerwą.

Hat-trickiem popisał się Piotr Kurbiel, jednego gola dołożył jeszcze Paweł Szołtys i po pierwszej połowie Olimpia prowadziła w Koszalinie 5:1.

Po zmianie stron rezultat spotkania nie uległ już zmianie.

Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg 1:5 (1:5)