W meczu kontrolnym trzecioligowa Avia Świdnik przegrała 0:2 z drugoligowym Radomiakiem Radom.

14 lipca 2018, 13:52 | WŁ

W meczu kontrolnym Radomiak Radom po golach Rolinca i Sokoła pokonał 2:0 w Świdniku z Avię.

Fragment meczu, Avia - Radomiak.

Avia Świdnik - Radomiak Radom 0:2 (0:0).
0:1 Jakub Rolinc 64,
0:2 Dominik Sokół 66.

W 64 minucie po zagraniu piłki przez Patryka Winsztala, piłkę do siatki po strzale głową skierował Jakub Rolinc.
W 66 minucie, Dominik Sokół wykorzystał błąd bramkarza Kacpra Kowalczyka (były bramkarz Radomiaka) i skierował piłkę do siatki.

Radomiak, 1 połowa: Haluch - Klabnik, Grudniewski, Świdzikowski - Jakubik, Pietroń, Filipowicz, Szuprytowski, Wawszczyk - Leandro, Mikita.

Radomiak, 2 połowa: Haluch (70 Bielikow) - Klabnik, Grudniewski (70 Kucharski), Świdzikowski (77 Hodowany) - Luz, Markowski, Kaput, Suchanek, Winsztal - Leandro (60 Sokół), Mikita (60 Rolinc).

[b]ZOBACZ TAKŻE: 60 SEKUND BIZNESU. Polacy zachwyceni rosyjską gościnnością[/b]