menu

2 liga. Radomiak w sobotę zagra z ŁKS Łódź

12 października 2017, 18:26 | WŁ

W 13 kolejce piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom zagra z ŁKS Łódź.

Hubert Gostomski, bramkarz Radomiaka Radom jest gotowy do gry od pierwszej minuty wsobotnim meczu z ŁKS Łódź
Hubert Gostomski, bramkarz Radomiaka Radom jest gotowy do gry od pierwszej minuty wsobotnim meczu z ŁKS Łódź
fot. Grzegorz Lipiec

- Musimy zwrócić do swojego dobrego grania i po serii trzech meczów bez zwycięstwa, już czas na wygraną - mówi Jerzy Cyrak, trener Radomiaka Radom przed sobotnim meczem z ŁKS Łódź.

Początek meczu, Radomiak - ŁKS Łódź w sobotę o godzinie 15.30 na miejskim stadionie przy ulicy Narutowicza 9.

Hubert Gostomski gotowy do gry
Sobotni mecz, będzie pojedynkiem niepokonanego zespołu na własnym boisku (Radomiak) z niepokonanym zespołem na wyjeździe (ŁKS).
Najważniejsze pytanie przed sobotnim meczem, jeżeli chodzi o Radomiaka, to czy zagra bramkarz Hubert Gostomski, który narzekał na mięsień przywodziciela.
- Ze zdrowiem Huberta wszystko jest w porządku i Gostomski zagra od pierwszej minuty w naszej bramce - mówi radomski szkoleniowiec. Zmiennikiem Huberta Gostomskiego będzie 17 letni Kacper Kowalczyk. Drugi bramkarz Filip Adamczyk pauzuje za czerwoną kartkę jaką został ukarany w ostatnim przegranym 1:3 meczu ze Zniczem w Pruszkowie.

Grudniewski za Jakubika
Za kartki, ale tym razem za żółte nie zagra prawy obrońca Damian Jakubik. Wszystko wskazuje na to, że zagra za niego Michał Grudniewski. Jerzy Cyrak, trener Radomiaka jednak tego nie potwierdza, ale także nie zaprzecza. - Kto zagra na prawej obronie, pierwszy dowie się zawodnik na odprawie przedmeczowej - dodaje szkoleniowiec.

ŁKS bez słabych punktów
Klasę najbliższego rywala Radomiaka docenia radomski szkoleniowiec.
- ŁKS to zespół bez słabych punktów. Bardzo wnikliwie analizujemy grę łódzkiego zespołu. Dobra linia obrony. W pomocy gra doświadczony Przemysław Kocot, w ataku groźny Jewhen Radionow - mówi Jerzy Cyrak, trener Radomiaka.

W sobotę Echo Radomiaka
Jak przed każdym meczem domowym Radomiaka, w sobotę wraz z Echem Dnia ukaże się Echo Radomiaka. W tym numerze szeroka zapowiedź sobotniego meczu 13 kolejki.


Polecamy