Wigry SuwałkiWigry Suwałki
0 : 2
Miedź LegnicaMiedź Legnica
19:55

Miedź była dzisiaj znacznie lepsza od zespołu gospodarzy a wynik 2:0 to najmniejszy wymiar porażki. Goście mieli jeszcze dwie kapitalne sytuacje w pierwszej połowie ale zabrakło skuteczności. Wigry po 5 kolejkach nadal bez zwycięstwa. Na dziś to już wszystko, żegnam się z Państwem i życzę spokojnego wieczoru !

97'

Koniec Spotkania ! Miedź Legnica zasłużenie wygrywa w Suwałkach 2:0 !

94'

Nic już chyba nie wydarzy się w Suwałkach, leży na murawie jeden z zawodników gości.

92'

Bartkowiak pociągał za koszulkę Radeckiego i żółta kartka.

90'

Doliczony czas gry wynosi 5 minut.

89'

Damian Gąska ! Niespodziewanie uderzył na bramkę i słupek ratuje gości !

87'

W ostatniej zmianie Zieliński zastępuje Gargułę.

86'

Zderzyli się na środku boiska Piasecki i Obst, ten drugi nie podnosi się z murawy i potrzebuje pomocy medycznej.

84'

Kolejna centra, gracze Miedzi wybijają na korner.

83'

Mają swoje 5 minut w tym spotkaniu gospodarze. Którzy kolejnymi stałymi fragmentami szukają zagrożenia pod bramką.

82'

Piasecki zastępuje Vojtusa .

82'

Kolejny raz faulowany Mackiewicz, i tym razem ukarany Bartczak.

81'

Z rzutu wolnego Mackiewicz dośrodkowuje w pole karne jednak bez zagrożenia.

80'

Vojtus fauował Mackiewicza, otrzymuje żółtą kartkę.

80'

Odważny strzał zza pola karnego młodego napastnika Wigier, piłka leciała w sam środek bramki i na raty broni Kapsa.

78'

Pierwsza zmiana w ekipie Dominika Nowaka. Egerszegi za Marquitosa.

78'

Akcja gości lewym skrzydłem, Adu Kwame dośrodkował w pole karne do Garguły a ten z pierwszej piłki spokojnie trafia na 2:0 !!

75'

GOOOOOOL !!! Łukasz Garguła !!! Miedź podwyższa prowadzenie !

72'

Mackiewicz w ostatniej zmianie zastępuje Sokołowskiego.

71'

dd

70'

No i była szansa dla Wigier ! Kimala wyszedł sam na sam z Kapsą, płaski strzał napastnika dość spokojnie broni bramkarz Wigier ! To była najgroźniejsza sytuacja gospodarzy w tym meczu !

68'

Teraz szansa dla Wigier, Gąska centrował w pole karne, skutecznie wybija Bartczak. Wigry szukają swoich szans.

66'

Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne na bliższy słupek a tam Vojtus nie zdołał uderzyć piłki. Broni Wróbel i szybka kontra Wigier bez powodzenia.

66'

Adu Kwame faulowany przy linii bocznej boiska, Gąska otrzymuje żółtą kartkę za to przewinienie.

64'

Kontra Wigier, Rybicki sfaulowany przez Augustyniaka. Żółty kartonik ogląda gracz Miedzi.

63'

Podanie na 16 metr do Augustyniaka,, mocny strzał wybija Bogusz.

62'

Rzut wolny dla przyjezdnych. Będzie szansa na gola. Garguła ustawia sobie piłkę .

57'

Kimala walczył o piłkę z Amo Perezem ostatecznie wygrał, jednak nie zdołał zatrzymać piłki w boisku.

56'

Adu Kwame dośrodkowuje w pole karne do Vojtusa, techniczny strzał po ziemi w ostatniej chwili broni Wróbel.

55'

Radecki zdecydował się na uderzenie z 15 metra, jednak wysoko ponad bramką.

55'

Marquitos uderzył futbolówkę z powietrza bardzo niecelnie. Zdaje się że Miedź odpoczywa tą drugą połowę bo to Wigry mają póki co więcej z gry.

50'

Dośrodkowanie Bogusza w pole karne, strzał głową Kimali ale spokojnie łapie Kapsa.

45'

A Kamil Kościelny zmienił Olszewskiego.

45'

Kimala zastąpil Dadoka.

45'

Zaczynamy drugie 45 minut ! Dwie zmiany w drużynie Wigier.

18:58

Już za chwilę zaczynamy drugą odsłonę, liczymy na kolejne składne akcje a przede wszystkim gole ! Zostańcie z nami !

18:56

Miedź Legnica od pierwszej minuty szukała swoich szans w polu karnym rywala jednak to po strzale z okolic połowy boiska w wykonaniu Rafała Augustyniaka wyszła na prowadzenie. Przyjezdni mogli dwukrotnie podwyższyć wynik, jednak Bartkowiak nieczysto uderzył na pustą bramkę i nie trafił, a po sytuacji sam na sam Łobodzińskiego piłka uderzyła w słupek. Wigry po za mało groźnymi uderzeniami Dadoka z 25 minuty oraz Rybickiego nie miały swoich szans.

45'

Nie mamy doliczonego czasu gry. Mateusz Złotnicki kończy pierwszą odsłonę tego meczu. Miedź zasłużenie prowadzi 1:0

45'

Mariusz Rybicki będąc na 16 metrze uderzył z lewej nogi na bramkę a piłka przelatuje obok prawego słupka.

44'

A teraz dośrodkowanie Bartkowiaka wyłapuje Wróbel. Dobrze gra Miedź, szuka drugiego gola przed gwizdkiem kończącego pierwszą połowę.

43'

Kolejny raz zdecydował się na odważny strzał Augustyniak jednak Wróbel spokojnie to wyłapał.

43'

Odpowiedź Wigier, Rybicki z prawego skrzydła ostro wrzucił w pole karne a tam w powietrzu Radecki faulował Pawła Kapsę.

41'

Akcja gości, dośrodkowanie Łobodzińskiego wybija Radecki.

40'

Prostopadłe podanie do Łobodzińskiego, wyszedł sam na sam z Wróblem, uderzył lobem a piłka odbija się od słupka ! Dwie kapitalne okazje na gola dla Miedzi zmarnowane !

38'

Ależ teraz szansa dla gości ! To powinno być 2:0 ! Wróbel wyszedł z piłką po za szesnastkę tam ograł go Garguła który wbiegł w pole karne z piłką mając za plecami bramkarza Wigier , podał do niepilnowanego Bartkowiaka a ten nie trafił czysto w piłkę ! Dużo teraz szczęścia mają Wigry !

36'

Akcja Wigier, Obst zagrał piłkę do Radeckiego, chciał wbiec w pole karne jednak skutecznie De Amo wybija na rzut rożny.

33'

Dalszy ciąg ataku pozycyjnego Miedzianki, Wigry starają się przejąć piłkę.

32'

Spokojnie rozgrywają piłkę teraz obrońcy Miedzi, zmuszając rywali do biegania.

30'

Gąska otrzymał przypadkowo odbitą piłkę od Amo Pereza składał się do strzału ostatecznie stracił futbolówkę !

28'

Ostro rozpędził się Adu Kwame i można powiedzieć że był to taki "faul w ataku" na Olszewskim. Wolny dla Wigier.

27'

Wrzutka Łobodzińskiego do Garguły zbyt mocno podkręcona i piłka przekracza linię końcową boiska.

25'

Pierwszy strzał zawodnika Wigier, Dadok z trudnej pozycji uderzył obok bramki.

25'

Krótko rozegrany ten stały fragment gry. Wigry na własnej połowie starają się zawiązać akcję.

24'

Augustyniak faulował na środku boiska Dadoka i będzie rzut wolny.

22'

Dostał teraz dobre podanie do dośrodkowania Łobodziński, ten jednak źle uderzył futbolówkę i kolejny raz zacznie Wróbel.

22'

W środkowej części boiska szalał Augustyniak, minął Gąskę ale Obst nie dał się już ograć. podanie w pole karne kolejny raz bez powodzenia.

21'

Bogusz dalekim podaniem szukał Radeckiego, nic z tego nie wyszło.

18'

Piłka wychodzi po za boisko. Od bramki Przemysław Wróbel.

18'

Walczył teraz na prawej stronie boiska Bartkowiak i wywalczył aut. Dośrodkowanie w pole karne, Vojtus uderzył na bramkę, piłka odbija się od jednego z graczy Wigier i rzut rożny.

16'

Dadok zepchnięty do defensywy odbija piłkę od Kwame i od autu Wigry,

15'

Miedź po wyjściu na prowadzenie spokojnie stara się zbudować kolejną akcję, jednak póki co gra toczy się głównie w środku boiska.

8'

Ależ bramka byłego gracza Wigier, Rafał Augustyniak zdecydował się na strzał zza połowy boiska a stojący na 16 metrze Wróbel nie zdążył tego obronić !

9'

GOOOOOOL !!!! Miedź prowadzi 1:0 ! Rafał Augustyniak !

7'

Kolejna próba Radeckiego, Bożić skutecznie go powstrzymał. Bez zagrożenia i od bramki wybija Kapsa.

5'

Próba zagrania dalekiego podania do Łobodzińskiego jednak podanie zbyt mocne. Od bramki Wróbel.

4'

Teraz akcja Wigier, Radecki przedarł się z piłką w pole karne ale spokojnie go powstrzymał Kwame, widoczny od pierwszych minut były gracz Wigier.

2'

Od pierwszej minuty dobrze rozpoczęli gracze Miedzi, najpierw dośrodkowanie Adu Kwame wybił Remisz, a wyrzut z autu w pole karne nie przyniósł zagrożenia pod bramką Wigier.

18:02

Od środka zaczynają goście, gwizdek sędziego i zaczynamy!

17:56

Piłkarze wychodzą już na murawę, Miedzianka zagra dziś na niebiesko, natomiast Wigry na biało.