Ruch ChorzówRuch Chorzów
0 : 2
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
93'

Koniec meczu! Podbeskidzie wygrywa 2:0 i wraca do Bielska-Białej z trzema punktami. To nie był dobry mecz w wykonaniu Ruchu.

92'

Dobra piłka w pole karne Leszczyńskiego. Balicki utrzymał się z piłką w boisku i podał do Trojaka. Ten zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

90'

Arbiter doliczył trzy minuty.

90'

Wojciechowski dostał piłkę od Kowalskiego w polu karnym, obrócił się z piłką i strzelił... obok bramki.

89'

Uderzenie Mello. Niecelne.

87'

Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Wiktorski za Kozaka.

84'

Zmiana też w Ruchu. Zszedł Marković, wszedł Balicki.

84'

Zmiana w Podbeskidziu. Schodzi Sabala i wchodzi Kostorz.

81'

Wojciechowski oszukał trzech rywali, lecz został zablokowany przy próbie dośrodkowania w pole karne.

80'

Technicznie uderza Mello, ale znów łapie Leszczyński.

79'

Strzał z dystansu Wojciechowskiego. Łapie Leszczyński.

78'

Żółta kartka dla Oleksego.

77'

Stuprocentowa akcja Ruchu! Kowalski zagrał świetnie w pole karne. Wystarczyło tylko dołożyć nogę. Strzelał Wojciechowski, lecz sytuację dla Górali ratował Bougaidis. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

72'

Żółtka kartka dla Chmiela kilka sekund po tym, gdy wszedł na boisko. Faulował Trojaka.

71'

Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Chmiel za Ilieva.

68'

Atak Podbeskidzia lewą stroną. Piłkę na aut wybił Kowalski.

66'

Kolejna żółta kartka dla Ruchu. Ukarany Kowalski.

65'

Kolejne złe dośrodkowanie Ruchu. Wybijają Górale.

63'

Druga zmiana w Ruchu. Mello za Przybeckiego.

62'

Walski wrzuca piłkę z rzutu rożnego, wybija Malec, ale przy futbolówce utrzymuje się Ruch. Kolejna próba Walskiego, lecz pomocnik Niebieskich został zablokowany.

61'

Malec z łatwością ograł Kowalskiego, ale piłka przeleciała przez całe pole karne Ruchu. Nikt nie zamknął akcji.

59'

Żółta kartka dla Kowalczyka.

57'

Indywidualna próba Modelskiego z dystansu. Łapie Bankow.

56'

Błąd Kowalskiego i strata piłki.

55'

Kolejna szansa dla Podbeskidzia. Strzelał Iliev!

54'

Trojak w pole karne, ale piłka nie dochodzi do żadnego z kolegów.

52'

Frekwencja na dzisiejszym meczu to 4552 kibiców!

50'

Na murawie leży jeden z piłkarzy Podbeskidzia. Krótka przerwa w grze. Przy zawodniku są już klubowi lekarze.

19:09

Zamieszanie w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego najlepiej wykorzystał Bougaidis.

49'

GOL! 2:0 dla Podbeskidzia!

49'

Dośrodkowanie Sierpiny, zamieszanie w polu karnym, uderza Sabala. Rzut rożny dla Górali.

48'

Faul Kowalskiego. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

47'

Pierwsza akcja Ruchu po przerwie. Strzelał Majewski.

46'

Pierwsza zmiana w Ruchu. Schodzi Posinković, a w jego miejsce Wojciechowski.

46'

Piłkarze wrócili na murawę. Zaczynamy drugą część spotkania!

18:48

Kibice dopisali, choć temperatura odczuwalna w Chorzowie wynosi -13 stopni.

45'

Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie prowadzi 1:0 po bramce Sabali.

45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

45'

Faulowany Urbańczyk.

44'

Piłka znalazła się w bramce Ruchu, lecz arbiter odgwizdał spalonego.

44'

Żółta kartka dla Kotusa.

42'

Błąd Walskiego i strata piłki w środku pola. Górale szybko ruszyli z akcją, lecz w kluczowym momencie futbolówkę przechwycili Niebiescy.

41'

Obrońcy Górali zatrzymali Posinkovicia i zagrali szybko do przodu. Tam Sabala poradził sobie z jednym ze stoperów, ale nie opanował piłki. Ruch od autu.

39'

Strzał z dystansu Przybeckiego. Piłka poleciała wysoko nad bramką Leszczyńskiego.

39'

Marković zatrzymał Sabalę. Ruch konstruuje akcję, lecz znowu za wolno. Niebiescy szybko stracili też piłkę.

37'

Dobre podanie Walskiego do Przybeckiego. W ostatnim momencie przechwycił jeden z rywali.

36'

Faul Posinkovicia. Od rzutu wolnego Podbeskidzie.

36'

Za wysokie dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia. Posinković nie sięgnął piłki.

34'

Kozak wykiwał Kotusa, lecz w porę wrócił Posinković.

34'

Dobra akcja Ruchu, niewykorzystana przez Walskiego. Kotus dośrodkowywał w pole karne, lecz pomocnik Niebieskich nie trafił dobrze w piłkę.

33'

Znowu dobre zagranie do Kozaka... po raz kolejny za mocne. Ruch wznawia z autu.

28'

Faul na Palawandiszwilim.

26'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Z problemami Trojak, ale jego błąd naprawia jeden ze stoperów.

25'

Urbańczyk do Walskiego, ten na lewo do Kotusa, który... wycofał piłkę.

18:21

Sierpina dośrodkowywał piłkę w pole karne Niebieskich. Po zamieszaniu ta spadła pod nogi Sabali, który tym razem pokonał Bankowa.

20'

GOL! 1:0 dla Podbeskidzia. Bramkę zdobył Sabala.

19'

Pierwszy strzał Podbeskidzia i od razu stuprocentowa okazja! Bankow dwukrotnie ratował swój zespół, broniąc strzały z bardzo bliskiej odległości. Najpierw strzelał Iliev, a potem próbował dobijać Sabala.

17'

Teraz strzelał z dystansu Kotus. Skiksował i piłka poleciała w trybuny.

17'

Strzał Przybeckiego z dystansu! Trafił w obrońcę rywali.

15'

Faul na Urbańczyku. Wznowił już Ruch.

14'

Przybecki do Urbańczyka, jednak kapitan Ruchu nie dobiegł do piłki. Od bramki Leszczyński.

13'

Trzy próby dośrodkowania Przybeckiego w pole karne i dopiero ostatnia dobra. Piłka spadła pod nogi Urbańczyka, ale kapitan Niebieskich pogubił się i wycofał futbolówkę.

11'

Dobre podanie do Sabali, lecz napastnik Górali na spalonym. Szybko wznowił Ruch.

10'

Aut na wysokości pola karnego Ruchu. Zamieszanie wyjaśnił Bankow.

9'

Rzut rożny dla Ruchu. Sytuacje wyjaśniają obrońcy Podbeskidzia.

7'

Dobre podanie do Kozaka, jednak pomocnik gości nie zdążył dobiec do piłki. Od bramki Bankow.

6'

Próba Majewskiego z dystansu. Podobnie jak Trojaka, niecelna.

3'

Trojak strzelał z dystansu - niecelnie. Obok bramki.

1'

Od środka rozpoczynają Niebiescy!

17:56

Zawodnicy wychodzą na murawę! Do rozpoczęcia spotkania pozostały sekundy.

17:46

Piłkarze obu drużyn zeszli już do szatni. Do pierwszego gwizdka arbitra pozostał kwadrans.